PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30710}

Martwe zło 2

Evil Dead II
7,2 29 054
oceny
7,2 10 1 29054
7,4 16
ocen krytyków
Martwe zło 2
powrót do forum filmu Martwe zło 2

Arcydzieło

ocenił(a) film na 10

Lepszego horroru już nie nakręcą.

ligoo

niestety nie :)

ocenił(a) film na 10
ligoo

+1 :-))

ligoo

Dobry jest,martwica mózgu też dobry.Polecam,ryje beret i jest beka.

ocenił(a) film na 10
g_lox

ale z martwym złem to się jednak nic nie równa

ocenił(a) film na 6
ligoo

Litości, daleko szukać nie trzeba. Wystarczy sięgnąć po część pierwszą. W porównaniu z nią dwójka wypada po prostu nędznie. I to pod każdym względem, z wyjątkiem charakteryzacji. Widać że Raimi kiedy kręcił dwójkę miał do dyspozycji więcej kasy. Ale to również zasługa kultowej jedynki.

ligoo

przegladajac zdjecia to nawet mam ochote hahaha

użytkownik usunięty
ligoo

A jednak nakręcili:
http://www.filmweb.pl/film/O+mi%C5%82o%C5%9Bci+i+%C5%9Bmierci-1994-34739

ocenił(a) film na 9

nie widziałem :(
wygląda ciekawie to będzie trzeba kiedyś zaliczyć :P

ocenił(a) film na 8
ligoo

też go uwielbiam Ash jest bezapelacyjnie świetny....

ligoo

właśnie taki komentarz chciałam napisać, więc zamiast się powtarzać podpiszę sie pod Twoim! Genialny film...ujęcia, muzyka, Ash!, gra światłem i dymem (;-)) po prostu teraz już takich filmów grozy nie ma :-( ...po prostu arcydzieło, podobnie jak jedynka by the way! bo trójka już troche inny klimat, ale też nie było źle! :-)

ligoo

Może, kto wie.
Przyszłości niestety nie znasz.

A co do filmu: genialny.
Raczej nie oglądam starych filmów, ale widać dobrze, że się zdecydowałam go obejrzeć.

ligoo

Popieram w 100%.

ocenił(a) film na 9
ligoo

prawda

Film który obejrzałem z 60 razy , parę lat już nie widziałem to sobie w najbliższym czasie zaliczę po raz 61 :P

ocenił(a) film na 4
ligoo

ta zdecydowanie hue hue hue

ligoo

znam lepsze

ocenił(a) film na 10
ligoo

Zgadzam się, wszystko jest na swoim miejscu. Muzyka, nastrój, atmosfera grozy i szaleństwa. Formy nękania głównego bohatera, humor i można się też przestraszyć. Jako dziecko zamykałem oczy. Sceny które się pamięta do końca życia. Mało tego film wytrzymuje próbę czasu, podobał mi się za dzieciaka i podoba mi się teraz. Absolutna klasyka.

ligoo

nakrecili duzo lepszych widac ze nie ogladales nigdy porzadnych horrorów chlopcze ;D

hercules38

Ten jest jednym z najlepszych, tylko to nie horror a horror-komedia, osobny gatunek.

grzegorz_cholewa

horror komediowy i troche inny gatunek ale w polowie horror tak jakby ;p

ligoo

Nakręcili nakręcili, na szczęście byli to twórcy oryginału i zaserwowali nam kontynuację na małym ekranie, która jest jeszcze większą petardą, niż film Raimiego z 1987... Cały serial "Ash kontra Martwe Zło" to wręcz kopalnia gatunkowa. Gore, groteska, hektolitry posoki przelewające się przez ekran, fabuła stanowiąca jedynie pretekst do rozwałki, zabawa konwencjami kina klasy B i Ash Williams 25 lat później rzucający takimi betonami w one linerach, że czasem nawet Karol Strasburger mógłby wymięknąć. Szkoda, że nie nakręcili pełnoprawnego zakończenia tego serialu...

ocenił(a) film na 7
ligoo

Groovy xD

Hagraven

Powstały lepsze horry. I przed tym martwym złem 2 i też po nim. I napewno jeszcze powstaną

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones