PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839995}

Mank

6,3 14 377
ocen
6,3 10 1 14377
5,9 37
ocen krytyków
Mank
powrót do forum filmu Mank

krytycy filmowi cmokają, a zwykli zjadacze popkornu ziewają...

ocenił(a) film na 8
jose_mourinho88

Jak najbardziej ! Oldman- fantastyczny. Dla mnie film był wrecz za krotki. Wciagnał mnie totalnie.

ocenił(a) film na 9
jose_mourinho88

To okrutny chichot losu, że "MANK", film o scenarzyście, otrzymał 10 nomninacji do Oscara, ale zabrakło tej najważniejszej - za scenariusz.

jose_mourinho88

Oceny krytyków są nawet niższe, niż oceny zwykłych widzów.

ocenił(a) film na 7
leniwypizmak

Są wyższe. Można zobaczyć na imdb. Nie sugerujmy się "krytykami" na filmwebie.

ocenił(a) film na 7
jose_mourinho88

dokladnie to samo pomyslalem jak sie film skonczyl, ze wiekszosc amerykanskiej widowni tego filmu kompletnie by nie zrozumiala, a starzy wyjadacze kinowi, jakim ja rowniez sie mianuję, beda niektorymi watkami wrecz zachwyceni.

ocenił(a) film na 8
jose_mourinho88

Wielu narzeka, że film jest nudny. Ale osoba, która nie widziała "Obywatela Kane'a", nie zna tła powstania tego filmu, nie zna 'złotej ery Hollywood', takich postaci jak William Hearst, Louis B. Mayer, Irving Thalberg, itd. to faktycznie nie ma co zabierać się za "Manka", bo go nie zrozumie i nie będzie potrafiła go docenić. Do "Manka" trzeba się przygotować, a co najmniej 90% polskich widzów takim przygotowaniem nie dysponuje...

slavek_2

film jest slaby i tyle. i do niczego nie trzeba dorastać.

ocenił(a) film na 6
slavek_2

Pełna zgoda. Miłem problemy z ogarnięciem wszystkich nazwisk i wątków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones