PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613601}

Mama i ja

The Guilt Trip
5,6 13 061
ocen
5,6 10 1 13061
5,0 5
ocen krytyków
Mama i ja
powrót do forum filmu Mama i ja

Komedia? prędzej obyczajowy z wątkiem komediowym. Coraz bardziej mnie zastanawiają oceny na
filmwebie, gdzie coraz częściej kicha ma notę 7 i w górę, a film z przekazem gdzieś tam pomiędzy 5-
6 oscyluje. Miałem mieszane uczucia przed filmem, ze względu na taką średnią ocen, jednak miło się
oglądało, a ocena niestosowna co do treści.

ocenił(a) film na 8
maniak07_fw

zgadzam się. długo nie mogłam się zebrać do obejrzenia tego filmu, bo ocena na filmwebie kiepska.
miło się rozczarowałam.
wydaje mi się, że poszukiwacze głupich komedii skuszeni gatunkiem przypisanym do tego filmu zawiedli się (bo film komedią nie jest) i stąd niskie noty ;-(

film wzruszający, na ostatniej scenie jak bóbr ryczałam ;-)

użytkownik usunięty
maryjane82

zgadzam się z wypowiedziami ,..bardzo przyjemny film miło mnie zaskoczył---aktorski duet popisowo zagrany ,....niektórzy też oczekują w filmach jakiejś strasznej traumy badz perwersji najlepiej w naturalistyczny sposób pokazanej i to sie wtedy bardzo podoba- ach ,..a takie filmy o życiu to po prostu bełkot.

ocenił(a) film na 3
maryjane82

Też długo nie mogłem się zebrać do obejrzenia tego filmu.
Już pierwsze 30 min utwierdziło mnie w przekonaniu, że to była słuszna postawa i powinienem wykazać więcej konsekwencji :)

ocenił(a) film na 7
maniak07_fw

Ten sam problem, odkładałem ten film w nieskończoność przez ocenę na Filwebie a tu takie miłe rozczarownie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones