PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613601}

Mama i ja

The Guilt Trip
5,6 13 061
ocen
5,6 10 1 13061
5,0 5
ocen krytyków
Mama i ja
powrót do forum filmu Mama i ja

Mogę przyznać, że pewne sceny w filmie mi się dłużyły, ale warto było czekać na zakończenie. Zdecydowanie warto. Dzięki temu filmowi padło trochę więcej światła na wiele spraw w moim życiu. Ujrzałam coś co przedtem leżało gdzieś w kącie w ciemnościach. Nie jest to mega-komedia, ale polecam obejrzenie go ze względu na wartości, jakie ten film przekazuje w fabule.

elema

Mi osobiście bardzo się ten film podobał. Dużo szkody mu wyrządziło działanie polskich dystrybutorów, dla których liczy się tylko, żeby komuś opchnąć bilet/dvd, nieważne, że ten ktoś, wprowadzony w błąd będzie rozczarowany filmem i zrobi mu ogólnie antyreklamę.
Zbanalizowanie tytułu, podczas gdy ten oryginalny niesie ze sobą pewne przesłanie plus reklamowanie go jako nie wiadomo jakiej komedii spowodowało, że mamy tu takie posty, jakie mamy i zaniżanie mu oceny.
A to raczej mądry i ciepły film obyczajowy, z elementami czy dramatu, czy komedii, z dobrymi aktorami, ównież w rolach epizodycznych.
Naszła mnie refleksja, jaką ja będę matką za 20 lat, jaką ja będę miała relację z moim synem, a raczej jak on będzie mnie odbierał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones