PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752125}

Maigret zastawia sidła

Maigret Sets A Trap
6,8 4 106
ocen
6,8 10 1 4106
Maigret zastawia sidła
powrót do forum filmu Maigret zastawia sidła

Brawo, po wielu latach bylejakości doczekałem się bardzo dobrego kryminału. Pewnie wielu nawet nie wie co to za gatunek filmu. Teraz takie kino nie ma poważania i nie jest "modne", Super klimat, bardzo dobra obsada (Ci co Atkinsona znali tylko z Jasia Fasoli pewnie są bardzo miło zaskoczeni, ja nie chwaląc się wiedziałem już dużo wcześniej, że jest naprawdę dobrym aktorem a nie tylko Fasolą), kapitalna fabuła i akcja dla tego gatunku. Już oglądałem następny z serii "Maigret i jego nieboszczyk" i czekam na następne :) Nie mogę wyjść z podziwu nad skandalicznie niską notą dla tego filmu. Widać jakie obecnie gusta panują.

ocenił(a) film na 10
jaca45

Wreszcie ktoś z moją opinią na temat tego filmu. Film świetny naprawdę nie wiem jak można oceniać go tak nisko. Również zawsze wiedziałem o tym iż Atkinson jest dobrym aktorem i cieszę się, że możemy go oglądać na "poważnie". Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
TamarBum

I bardzo miło, jest nas już dwóch :) Może z czasem i inni kinomani docenią dobry kryminał :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
jaca45

Nie przesadzasz aby trochę z tym, że niektórzy mieliby nie wiedzieć, czym są kryminały? Wbrew temu co twierdzisz nadal kręci się ich bardzo wiele.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones