PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95747}

Mad Max: Na drodze gniewu

Mad Max: Fury Road
7,2 215 279
ocen
7,2 10 1 215279
8,5 52
oceny krytyków
Mad Max: Na drodze gniewu
powrót do forum filmu Mad Max: Na drodze gniewu

Mad MAX Arcydzieło. Piszę o tym odkąd to obejrzałem. Teraz rozumiecie ?
Właśnie otrzymał 4tego oskara. Do tego czasu widziałem film około 10ciu razy i jeszcze mi się nie znudził. Jest lepszy od starych MAD MAXÓW.

ocenił(a) film na 4
Movie_Crash_Man

Co z tego, skoro najbardziej prestiżowych nie zgarnie.. Już Ex Machina za efekty zwinęła

ocenił(a) film na 10
fazi2007

Otrzymał dobre Oskarki. Łyso wam.

ocenił(a) film na 10
fazi2007

Ex Machina to pusty film, który dostał za efekty. Mad MAX TO FILM z głębią, a nie pusty zbitek efektów z instrukcją budowy robota z AI.

ocenił(a) film na 4
Movie_Crash_Man

Trololololololo, yeyeyeyeyeye, MadMax to dno

ocenił(a) film na 10
fazi2007

W twoim przedszkolu umysłowym.

Movie_Crash_Man

Ale się podniecasz tymi Oscarami dla Mad Maxa...

ocenił(a) film na 10
agata0707

Arcydzieło.

Movie_Crash_Man

I mówi to osoba, która Zielonej Mili daje 6, Ex Machinie 5, a takim filmom, jak Skanerzy, Dog Soldiers, Straszny Film 3 oceny od 10-8. Śmiech na sali.

ocenił(a) film na 10
agata0707

Zielona Mila to bajka dla dzieci zrobiona na sztucznych postaciach wziętych z schematów bajek.
Ex Machina to zbitek pustych efektów, który dostał Oskara o czym piszę od obejrzenia. Dno Sci-Fi
Skanerzy Dog Soldiers i Straszny Film 3 to świetne filmy w swoich gatunkach polecam je rozróżniać dziewczynko. Jesli śmiech na sali to ta twoja sala to co najwyżej latryna na polu, kurnik lub stodoła moja droga pani. Pozdro 6000

Movie_Crash_Man

To jednak jestem dziewczynką czy panią? :D Oj nadal twierdzę, że mało tych filmów zobaczyłeś. Jak już to jakieś słabe.

ocenił(a) film na 10
agata0707

To sobie sądź. Udanych eksploracji swojej sali.

Movie_Crash_Man

Człowieku...czy Ty jesteś gimbem? Robisz masę tematów, komentujesz każdą złą wypowiedź i podkreślasz jakie to "arcydzieło". Co się tak podniecasz tymi Oscarami? Polecam obejrzeć inne kino i więcej filmów, bo na razie to tam u Ciebie słabo z tymi dobrymi i bardzo dobrymi filmami, które zobaczyleś.

ocenił(a) film na 10
agata0707

Słabo to ty oceniasz jak oceniłem filmy. Na ocenę arcydzieła ciebie nie stać. Mad MAX 4 ciebie przerósł.

ocenił(a) film na 7
Movie_Crash_Man

Mad max to ani arcydzieło ani słaby ....Zwykły film 6 oscarów to absurd dla takiego filmu....

ocenił(a) film na 10
twokill

Zwykły to ty jesteś typowy user internetu, który nie jest w stanie zrozumieć arcydzieła. Pozdro 8000

ocenił(a) film na 7
Movie_Crash_Man

POd jakim wzgledem jest to arcydzieło....dobrze sfilmowanych wyscigów po piachu???

ocenił(a) film na 10
twokill

Pod takim względem, który ciebie przerósł.

ocenił(a) film na 7
Movie_Crash_Man

aha....No tak....Według mnie pod wzgledem technicznym lepsze były mimo wszystko gwiezdne wojny chociaz jako film to były gorsze,,,,Ale 6 oscarów to niestety ale ze tak powiem po prostu promocja filmu ktoś dał w łape akademii i tyle...

ocenił(a) film na 10
twokill

Pod twoim względem to mogą być lepsze Zjawy, Ex Machiny, a nawet Muminki. Star Warsy nie były lepsze pod względem technicznym zdecydowanie. Mad MAX wygrał. Jedyną słuszną innowacją w efektach EX-Machiny było łączenie komputerowo części ciała człowieka wraz z modelami komputerowymi i fizycznymi, ale sam film był pusty. Star Warsy to zbitek ogranych i oklepanych schematów. Nic tam technicznie się nie wybijało.

twokill

Nie ma sensu z nim rozmawiać. Ja umieściłam Mad Max po środku, ani słaby, ani arcydzieło. Chciałam dać 6/10 ale za Charlize, którą uwielbiam dałam 7. Zwłaszcza, że zagrała świetnie i razem z Houltem przyćmili wszystkich.

ocenił(a) film na 10
agata0707

Dobrze dla ciebie. W Mad Max 4 cała obsada zagrała niezwykle dobrze szczególnie NUX, Mad Max, Furiosa, Immortan Joe. W zasadzie w tym filmie nawet chwilowo pojawiające się poboczne postaci odwaliły lepszą robotę niż głównoplanowcy w konkurencyjnych filmach.

ocenił(a) film na 10
agata0707

Zdecydowanie ze mną nie pogadasz. Rozmawiaj z swoją salą. Polecam.

ocenił(a) film na 7
agata0707

Raczej nie jest nastawiony na konwersacje o filmach .....Ten film to powinien być wogle bez Hardego ....i miec tytuł,,Fury road" ze wzgledu na Theron....Wszystkie starsze tytuły z serii są lepsze....Ok dzwiekowo rozumiem jako tako te statutetki chociaż tez nic specjalnego pod tym wzgledem tam nie było ale scenografia kostiumy???Montaż???To żenada....

ocenił(a) film na 10
twokill

Widzę, że nie rozumiesz...Wcześniejsze Mad Maxy nie nadążały perfekcją wykreowanego świata. Wiało od nich problemami z montażem, kostiumami, postaciami i grą aktorską. Najgorszy był Mad MAX 3 od drugiej połowy niczym zupełnie inny (drugi) film w filmie - jakim była pierwsza połowa MAD MAX 3. Szkoda zachodu. Obejrzałem poprzednie MAD MAXY - każdą część kilka razy z osobna zdecydowanie wygląda to tak.

Mad MAX4 1-SZE MIEJSCE
MAD MAX2 2-gie MIEJSCE - DALEKO DALEKO za MAX MAX4
Mad mAX1 3-cie MIEJSCE - Daleko za MAD MAX2
Mad Max 3 - pierwsza połowa czwarte miejsce
Mad Max 3 - druga połowa poza kategorią - dno filmowe. Parodia i dno w jednym

ocenił(a) film na 7
Movie_Crash_Man

Mad max 3 jest ciekawszy i lepiej zrobiony niz ten przepchany na siłe pupilek akademii .......Inne czesci 2 i 1 to juz inny poziom.....Ale tam nie ma takich bum bum bum....

ocenił(a) film na 10
twokill

Strasznie pusty komentarzyk. Nie nadążasz nad arcydziełem. Mad Max 3 to parodia dosłowna Mad Maxa jak i tego uniwersum głównie przez drugą połowę filmu - katastrofa.

ocenił(a) film na 7
Movie_Crash_Man

Dobrze ze udało mi sie Cie przebić w kategorii na pusty komentarz licze na oscara w tej kategorii....

ocenił(a) film na 10
twokill

Moje komentarze to fakty o filmach wylewane hektolitrami czy się tobie to podoba czy nie. Nie muszę tłumaczyć rozkładając na pierwsze części tak jak nie muszę tak naprawdę tłumaczyć dlaczego to arcydzieło otrzymało tyle Oscarów.

twokill

twokill, nie szkod ci czasu na rozmowe z takim trollem, matko swieta, przeciez to ostatni kretyn jest. Pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 10
twokill

Mad MAX 4 to film w pełni dojrzały - jakim nie była żadna z poprzednich części. Wykreowany świat przeraża,a postaci w nim są wiarygodne i przekonywują totalnie łącznie z pobocznymi postaciami. Żadna poprzednia część tego nie miała w 100% - raziła umownym podejściem. Mad Max 4 jest jak to ujmę kop w mordę dosłowny przy bajeczkach jakimi były poprzednie filmy z serii - z lekkim pokłonem z mojej strony dla Mad Max 2 szczególnie, ale i tak nie dorównuje arcydziełu jakim jest MAD MAX 4.

Movie_Crash_Man

Hahaha...Ale zabawne. :D Nie mam zamiaru rozmawiać z kimś takim, który uważa Mad Maxa arcydziełem. :D Pozdrawiam. :D

ocenił(a) film na 10
agata0707

Nie rozmawiaj. Porozmawiaj z osobami, z którymi masz śmiech na sali cytując " z stodoły, kurnika lub latryny"

Movie_Crash_Man

Takimi komentarzami udowadniasz, że brak Ci kultury i jesteś na poziomie gimnazjalisty.

ocenił(a) film na 10
agata0707

Nie mam kultury. Ja oceniam arcydzieła kina niczym maszyna, a o czymś takim jak gimnazjum słyszałem tylko plotki. Od oceniania tego co jest na jakim poziomie jestem ja, a nie jakaś dziewczynka z śmiechem w swojej sali.

Movie_Crash_Man

Człowieku...Zwracając się do mnie "dziewczynka" mijasz się z prawdą i to bardzo. Ja skończyłam wszystkie szkoły, a nawet studia. A co do oceniania przez Ciebie arcydzieł, to pozostawię to bez komentarza.

ocenił(a) film na 10
agata0707

To pozostaw. To ciebie przerasta i będzie przerastać nawet jak skończysz kolejne studia. Si Seniora

agata0707

agata, daj spokoj, z idiota nie wygrasz, idioty nie przegadasz.

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Poprawka. Film obejrzałem 12 razy. Jeśli ktoś chce, abym wytłumaczył dlaczego MAD MAX 4 to arcydzieło. Please me - zadawać pytania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones