PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95747}

Mad Max: Na drodze gniewu

Mad Max: Fury Road
7,2 215 012
ocen
7,2 10 1 215012
8,5 52
oceny krytyków
Mad Max: Na drodze gniewu
powrót do forum filmu Mad Max: Na drodze gniewu

Pomysł kręcenia po 20 latach 4 części cyklu wydaje mi się chybiony. Już 3 część zaniżała loty. Teraz pewnie zrobią z tego superefekciarskie widowisko z mnóstwem wybuchów i efektów specjalnych. A sądząc po późniejszych filmach tego reżysera możemy się chyba spodziewać kolejnej bajeczki dla dzieci. Słyszałem także że Mel Gibson wycofał się z tego projektu. A Mad Max bez Mad Maxa to nie Mad Max ;-). Jak to śpiewała w 3 części Tina Turner "We dont need another hero". Więc po co kręcić 4?

Lanfeust

Chyba nie zgodze sie co do tych niskich lotów 3 czesci. Szkopul po prostu w tym, ze ona ma zupelnie inny klimat niz dwie poprzednie. Wlasciwie zbliza sie bardziej do filmu przygodowego, odchodzac od wczesniejszego futuryzmu/katastrofizmu (gdzieniegdzie to pozostaje), troche ociera sie o basn (Max u tych dzieciakow kojarzy mi sie z powrotem starego piotrusia pana;). Chyba trzeba sie z tym pogodzic i inaczej troche do tej czesci podejsc.

ocenił(a) film na 4
Lanfeust

Mel Gibson wycofał się z tego filmu, bo zapoznał się ze scenariuszem.

ocenił(a) film na 7
Lanfeust

Łoł, pisałeś o tym 11 lat temu :O jak ten czas szybko leci...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones