PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848178}

Ma Rainey: Matka bluesa

Ma Rainey's Black Bottom
6,2 7 676
ocen
6,2 10 1 7676
5,8 24
oceny krytyków
Ma Rainey: Matka bluesa
powrót do forum filmu Ma Rainey: Matka bluesa

Teatr telewizji

ocenił(a) film na 6

Niestety nie każda adaptacja sztuki teatralnej jest wybitna. "Ma Rainy: Matka bluesa" również taką nie jest. Mimo starań Chadwicka Bosemana i Violi Davis całość się nie broni. Zabrakło budowania nastroju, a w motywacje bohaterów trudno uwierzyć. Wszystko o wszystkim. Nie tego się spodziewałam.

ocenił(a) film na 3
xManilax

dokładnie to samo skojarzenie. teatr telewizji. w pzeciętnym wydaniu

ocenił(a) film na 6
xManilax

Dobrze powiedziane. Miałam takie samo wrażenie.

xManilax

Mam pytanie do Pani. Czy jest Pani może, dramaturżką bądź scenarzystką? Czytała pani sztukę Augusta Wilsona może ?

ocenił(a) film na 6
bumo777

Nie dyskutuję o sztuce, a o filmie. Czasem żeby film był bardzo dobry warto wyjść poza sztukę. Miejsce dla sztuki jest w teatrze.

xManilax

W jakim sensie używa Pani słowo sztuka?

ocenił(a) film na 6
bumo777

Spektakl teatralny

xManilax

Rozumiem, ale w dalszym ciągu nie odpowiedziała Pani czy widziała Pani, bądź czytała sztukę Augusta Wilsona.

ocenił(a) film na 6
bumo777

Oczywiście, że nie, a film oceniam wysoko.

xManilax

Specjalnie zadałem to pytanie, bo stwierdziła Pani, że nie każda adaptacja sztuki teatralnej jest wybitna i że Ma Raine też taką nie jest. Stwierdziła Pani a jednak nie czytała ani nie widziała, więc nie rozumiem dlaczego postawiła Pani owo stworzenie.

bumo777

Stwierdzenie

xManilax

Gdzie mogę zobaczyć ?

ocenił(a) film na 5
maciekb80

Netflix

xManilax

Chadwick pewnie dostanie Oscara, ale według mnie Gady zasłużył bardziej

mateuszhum

Gary*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones