PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31056}

Małolaty Ninja w lunaparku

3 Ninjas: High Noon at Mega Mountain
4,7 1 253
oceny
4,7 10 1 1253
Małolaty Ninja w lunaparku
powrót do forum filmu Małolaty Ninja w lunaparku

Dla mnie 10/10. Bardzo ciekawy i smieszny film karate dla calej rodziny. Za kazdym razem ogladam go z wielka przyjemnoscia. Poza tym, bardzo dobrze grajacy aktorzy, fajny klimat i madra fabula. Range filmu, podniosl takze Hulk Hogan, ktory dodal niezlego smaczku tej czesci ;) POLECAM ;)

Shurtugal_Eragon

A już myślałem, że bardzo ciekawy film to np. "Dwunastu gniewnych ludzi", może jakiś dreszczowiec spod szyldu Hitchcocka; natomiast bardzo dobrze grający aktorzy to Dustin Hoffman, czy Jack Lemmon. Na szczęście wyprowadził mnie z takiego błędu ten użytkownik, który płytkim jak kałuża w Afryce filmom przyznaje wyjątkowe noty o skali "11" :)

LukeInside

Takie Twoje zdanie,a takie moje i wszystko w temacie ;)

Shurtugal_Eragon

Masz prawo lubić co innego, bo to jest właśnie kwestia gustu. Pisanie, że film jest bardzo ciekawy wprowadza w błąd czytelnika, oczekującego czegoś więcej, niż w rzeczywistości się w nim znajduje :)

Shurtugal_Eragon

10/10 ? Jesteś biedny umysłowo, bez urazy.

Kewin25

ostatnio sobie odświeżyłem i zmieniłem notę na 7 ;)

Shurtugal_Eragon

Już lepiej. Ten film do arcydzieł nie należy. ;)

Kewin25

owszem, wiele filmów które mi się bardzo podobały jak byłem młodszy, to teraz już nie bardzo ;( Się dorosło i zmądrzało ;)

Shurtugal_Eragon

Rozumiem Ciebie doskonale. Sam zajarany kilka lat wstecz oceniałem bez namysłu 10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones