PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830580}

Małe potworki

Little Monsters
6,0 2 728
ocen
6,0 10 1 2728
Małe potworki
powrót do forum filmu Małe potworki

Uroczy

ocenił(a) film na 7

Chyba nie ma bardziej uroczego filmu o zombie niż "Little Monsters". Całkiem niezły horror komediowy z interesującym pomysłem wyjściowym, szkoda tylko że po świetnych pierwszy 40 minutach kończą się pomysłu twórców i druga część filmu jest wyraźnie słabsza. Tak czy inaczej fani tego rodzaju filmów powinni być zadowoleni :)
+ zjawiskowa jak zawsze Lupita Nyong'o
++ Darth Vader ;-)
7/10

ocenił(a) film na 6
Denis

Moim zdaniem film trzyma niezłe tempo od początku do końca. Druga część ma inny, bardziej liryczny humor oparty m.in. na śpiewaniu piosenek.

Przedszkolaki są jak zwykle samograjami rozrywkowymi. Jedyna rzecz, która mi nie podpadła, to ciągle powtarzane żarty polegające na używaniu słów od lat 18 w zasięgu słuchu tychże przedszkolaków. To tak, dla ostrzeżenia jakby ktoś chciał oglądać w towarzystwie rodzinnym.

ocenił(a) film na 8
Wujek_Sylwek

Owszem, było nieco obleśnie, ale zostało to zrównoważone liryzmem i - co mnie najbardziej zaskoczyło i ujęło - zwykłą życiową mądrością. Uwielbiam śmieszne komedie (to nie masło maślane lecz smutna konstatacja, że ich tak niewiele), dlatego oceniłem ten film wysoko. Bo od czego w końcu jest sztuka, jeśli nie od bawienia i wzruszania. Mądrości zostawmy filozofom.

ocenił(a) film na 6
Krzypur

Co prawda to prawda. Jak już napisałem dużo przeklinają w obecności dzieci ale tak jak kolega powyżej zauważył, pokazują też poprawną reakcję tych dzieciaków (i ich wychowawczyni) na te przekleństwa. Z tych mądrości warta podkreślenia jest jedna: jak już przekleństwo padną to wytłumaczyć dzieciakom słownikowe znaczenie słowa. Nie trzeba tłumaczyć dlaczego dorośli ich używają i dlaczego w użyciu jako przekleństwo słowo ma inne znaczenie.

Denis

A widziałeś zombie w filmie Freaks of Nature?

ocenił(a) film na 7
komarrek27

widziałem, ale Little Monsters lepsze. Jest jeszcze podobne "Cooties" z Elijah Wood, ale również gorsze niż LM :-)

ocenił(a) film na 10
Denis

mnie smieszy to ze nadeszły czasy w którym na horrory mówi się ze to są komedie

vAkatsuki

?? A co w tym śmiesznego skoro to połączenie dwóch gatunków, takie produkcje powstają nie od dzisiaj :)

ocenił(a) film na 7
Denis

zgadzam się.
Życiowy nieudacznik zauroczony przedszkolanką wyjeżdża z jej grupą na wycieczkę.
Zostają tam zaatakowani przez zombie. Przezabawna, urocza komedia z horrorem w tle.
Gdyby nie spora dawka wulgaryzmów poleciłbym dla całej rodziny...

ocenił(a) film na 7
conneryfan

Dzieci znają wulgaryzmy więc w czym problem. Może oglądać każdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones