PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712194}

Mała królowa

La petite reine
6,8 2 662
oceny
6,8 10 1 2662
Mała królowa
powrót do forum filmu Mała królowa

Powiem tylko tyle i aż tyle. Szkoda mi tej dziewczyny, po prostu bardzo mi jej szkoda i niech to pozostanie jako jedyny mój komentarz zarówno do tego filmu, jak i do prawdziwych wydarzeń z życia Geneviève Jeanson.

Akwafan

czego Ci szkoda ? Nie koksujesz nie wygrywasz. Nie ma na świecie jednego mistrza czy nawet w pierwszej 100 nikogo kto nie koksuje. Jak można przeczytać na wiki była przyłapywana na dopingu wielokrotnie i zawieszana kilka razy nawet na 2 lata. Jej trener i lekarz zostali dożywotnio zawieszeni.
Lubisz jeździć na rowerze, jesteś znakomity masz odpowiednie warunki na mistrza i tak nie wygrasz nigdy bez EPO i reszty środków.
Tak organizatorzy o tym wiedzą jak i sponsorzy działacze lekarze i każdy inny ale kasa i sprzedaż gadżetów musi rosnąć więc nikt już tym się nie przejmuje.
Rywalizacja sportowa nie istnieje zastąpiło ją widowisko sportowe.
Ujawniani są tylko ci sportowcy którzy podpali albo nie chcą się w jakiś sposób wyłamać z szeregu.

Jeszcze raz to nie zawody sportowe tylko WIDOWISKO SPORTOWE.

ocenił(a) film na 8
markin

I to właśnie jest smutne. W każdej dziedzinie życia to samo. Nie kręcisz, jesteś nikim. Wszędzie przekręty, korupcja, oszustwa. Żyć się odechciewa na takim świecie. Jesteś czysty, uczciwy to Cię zgnoją, będziesz żył na marginesie, jak gorszy sort, jak szary Kowalski bez ambitnych planów bo wejść na szczyt niestety już nie sposób bez "kręcenia".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones