PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794543}

Młodzi Tytani: Akcja! Film

Teen Titans Go! To the Movies
6,2 4 579
ocen
6,2 10 1 4579
5,7 7
ocen krytyków
Młodzi Tytani: Akcja Film
powrót do forum filmu Młodzi Tytani: Akcja! Film

5/10

ocenił(a) film na 5

Jako tako spoko, ale nie podobaly mi sie niektore teksty typu ,,moja stara’’. Musialem powiedziec bratu, ze tak sie nie mowi na rodzicow, bo jeszcze by podlapal. No i te przyblizenia na tylki... naprawde to takie smieszne, ze trzeba to wciskac w kazda bajke dla dzieci?

ocenił(a) film na 8
Damiann17

"Moja stara" to pewnie odniesienie do "genialnego" dubbingu w BvS, trzeba przyznać polskim tłumaczom, że im się ten żart udał. Nie dość, że Warner wyśmiał w tej scenie własny film, to jeszcze polscy tłumacze wyśmiali polskich tłumaczy. Taki właśnie jest ten film, idzie ostro po bandzie, nie cacka się z nikim i niczym. Nawet scena, w której giną rodzice Batmana jest żartem, Robin popycha ich w kierunku śmierci i się przy tym śmieje. Dla mnie ten film był śmieszny, dla dzieciaków które siedziały ze swoimi rodzicami na sali chyba nie za bardzo, bo nie śmiały się tak jak ja. To raczej nie był film dla nich, za dużo intertekstualnych żartów. Sam serial też bywa przewrotny, często wydaje się, że odcinek idzie w kierunku oczywistego morału a tu na koniec klops - wszystko wywrócone do góry nogami.

ocenił(a) film na 5
DarthDream

Ciekawe, nie wiedzialem o tym.
I tak, zgadzam sie, serial potrafi byc bardzo zaskakujacy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones