PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1019}

Lot nad kukułczym gniazdem

One Flew Over the Cuckoo's Nest
8,5 407 264
oceny
8,5 10 1 407264
8,7 49
ocen krytyków
Lot nad kukułczym gniazdem
powrót do forum filmu Lot nad kukułczym gniazdem

1/10 :(

ocenił(a) film na 5

kompletnie nie zrozumiałam tego filmu stąd też nie rozumiem takiej wysokiej oceny na film webie:(

ocenił(a) film na 10
shira8989

Może musisz jeszcze dorosnąć.

użytkownik usunięty
karlolek91

JA mam 30lat i dla mnie to w ogóle nie jest film nawet jedynka to za dużo. Nie rozumiem jak można się zachwycać bandą psycholi i klimatem szpitala psychiatrycznego. Chyba wszyscy ci którym się film podobał mają problemy z głową.

ocenił(a) film na 10

ty sie nie zachwycasz, bo masz to na oddziale codziennie. ;)
ps. lekarz kazał ci brac lekarstwa!

użytkownik usunięty
maniekboy

Ja nie mam problemów z głową. Nie jestem psycholem żeby zachwycać się filmem o świrach.

Rozumiem, że nie zachwycasz się też filmami o alkoholikach bo nie jesteś alkoholikiem, filmami gdzie występują złodzieje, bandyci, bo przecież nie jesteś tacy jak oni, itp itd. Dziwie się, że w ogóle coś ogladasz.

użytkownik usunięty
wilk___filmweb

Akurat jestem alkoholikiem więc lubie filmy o alkoholkach .

Smalczyk130 albo jesteś wyjątkowo tępym trollem albo dzieciakiem. Na twoim profilu sposób oceniania gier i filmów to porażka. Najlepiej zlikwiduj swoje konto, bo zaśmiecasz nim tylko Filmweb.

Szczere wyznanie?
Masz nienaturalne podejście do kina. Nawet nie powinieneś nazywać siebie ''wielbicielem''.
To tak jakbyś twierdził, że Twoją pasją jest fotografia, a zdjęcia robione przez Ciebie, opierały by się na robieniu sobie sweet foci telefonem w kiblu, przed lustrem. No, ale cóż. Tak jest skonstruowany świat.

użytkownik usunięty
djrav77

A według ciebie robienie zdjęć telefonem w kiblu czy przed lustrem to nie jest fotografia ?? Nie rozumiem cię .

Fiat 126p i Mercedes klasy C - jedno od drugiego dzieli przepaść.
Ja zauważyłem, że Tobie ciężko przychodzi zrozumienie pewnych rzeczy, większości ludzi. Przecież masz takie wysokie IQ, więc w czym problem?
Te zdjęcia telefonem, na których jakość jest porażająca, to Twoje podejście do kina według moich obserwacji :)

A propos problemów z głową. Przypominam ci, że na forum "Kac Wawy" zobowiązałeś się do napisania, że jesteś idiotą, bo okazało się, że nie masz pojęcia co było w filmie.

Przypominam wymianę zdań:
nemo989: Kultowy już tekst "Dupę mi zalało" [...]
smalczyk130: To dziwne,że nie rozumiesz głębi wyimagiwanego tekstu, który sobie w głowie stworzyłeś .
smalczyk130: film znam na pamięć, to ty sobie wymyśliłeś jakąś wyimaginowaną scene wziętą z sufitu.
smalczyk130: wmawiasz ludziom jakąś wymyśloną scenę, której w filmie nie było . Jak cię to bawi ośmieszaj się dalej, może jak jeszcze jakieś sceny wymyślisz to niedługo zlepisz z nich jakiś film . Nie chce mi się już komentować tych bzdur, które wypisujesz .
nemo989: Czy zgadzasz się na to, że po podaniu namiaru w filmie Kac Wawa na scenę z tekstem "Dupę mi zalało" złożysz publicznie oświadczenie o swojej głupocie?
smalczyk130: Cały czas czekam aż podasz czas tej wymyślonej sceny to chyba jasne jest, że zgadzam się na twoją propozycje . Myśl logicznie.
smalczyk130: wskaż zrobisz z siebie jeszcze większego idiote.
smalczyk130: Ciekaw tylko jestem jak możesz wskazać coś czego nie ma .
smalczyk130: Nie boję się narobić sobie wstydu , czymś co nie istnieje.
smalczyk130: Jeżeli podasz czas w któym padł ten wymyślony przez ciebie tekst to napiszę wielkimi literami, że jestem największym idiotą na świecie .

nemo989: Michał Milowicz tuż przed 1 godz. i 16 minutą filmu wypowiedział ten tekst

smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Wywiąż się z podjętego przez siebie publicznie zobowiązania do napisania dużymi literami prawdy o samym sobie

ocenił(a) film na 9

30-latek powinien dostrzec, iż nie jest to film o "psycholach". Poza tym wiek emocjonalny to zupełnie co innego.

ocenił(a) film na 10
shira8989

Moze porpstu Ty niczego nie rozumiesz i w tym tkwi twoj problem, nie rozumiesz filmu, oceny, pewnie i życia i otaczającego świata, pogódź sie z tym i żyj choć mnie by takie życie przerażało...

użytkownik usunięty
shira8989

Widocznie za trudny dla ciebie,lepiej wracaj z powrotem do kevina

shira8989

Pod koniec świata przyjdzie mi nad nim zapłakać.

shira8989

Według mnie film dobry, ale nie jest to z pewnością arcydzieło. Nie wiem czemu ale kojarzy mi się z "Zieloną Milą". Podobna konstrukcja filmu. Jednak myślę, że na pewno nie zasługuje na ocenę poniżej 4. Morał trochę ukryty, nie jest podany na tacy, przez co nie dla każdego zrozumiały. Wahałam się między 6, a 7, ostatecznie dałam to drugie. Film był w porządku jednak nie obejrzałabym go ponownie.

ocenił(a) film na 8
Kratka151

W pełnie zgadzam się z ostatnim zdaniem które napisałeś. Ten film można oglądnąć tylko raz bo chociaż był świetny, to przy drugiej "projekcji" po prostu by mnie nudził.

ocenił(a) film na 10
shira8989

Proszę zrób coś dla zdecydowanej większości świata i usuń konto, lub odznacz swoją ocenę. Ocena 1 to jest dopiero ścierwo!. 1 można dać ohydnemu filmowi, gdzie wszystko (kamera, AKTORSTWO) jest gorzej niż beznadziejne. Ludzie są przykrzy.

użytkownik usunięty
grungehe

to, że film podoba się wielu ludziom, nie znaczy, że nie można dać oceny, którą się uważa za sprawiedliwą. To ludzie, którzy tak mówią są przykrzy. Też dałam 1. Zrozumiałam film, po prostu mi się bardzo nie spodobał, coś w tym złego? Żałosne jest krytykowanie ludzi za inny gust.

ocenił(a) film na 10

Może i tak. Jednak bardziej żałosne jest dawanie takiemu filmowi oceny 1. Pokazuję się w ten sposób wszystkim swój idiotyzm. Jeżeli film się nie podoba to oczywiście że nie daje się oceny 10, powinno się ją obniżyć stosunkowo do swojego odbioru. Dlatego masz oceny od 1 do 10 (nieporozumienie, słaby, niezły itp.) Przykre jest jak ktoś taki jak np. *smalczyk130 daje filmom same dziesiątki lub jedynki...

shira8989

Tepa strzala jestes i tyle,bez urazy.

ocenił(a) film na 8
shira8989

Mogę wiedzieć na jakich filmach się wychowywałeś?

ocenił(a) film na 6
shira8989

nawet gdybyś zrozumiała wszystko to przecież może Ci się nie podobać. Nie musisz się tłumaczyć ze swojego gustu :-) Nie wszystko wszystkim musi się podobać. a zakompleksionymi hejterami czy fanatykami probującymi udowadniać Ci, że to 'arcydzieło' nie leży w zasięgu Twoich mozliwości intelektualnych i tym podobnymi bredniami się nie przejmuj.

ocenił(a) film na 10
shira8989

A czego tutaj nie rozumiesz?Film nie był zbyt wymagający jeśli chodzi o myślenie nad nim itd.Masz bardzo ograniczony intelekt skoro tego typu rzeczy nie ogarniasz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones