PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650434}

Epic

Lost in Karastan
5,3 22
oceny
5,3 10 1 22
Lost in Karastan
powrót do forum filmu Lost in Karastan

Epic, written and directed by Ben Hopkins, will begin filming on 13th January 2013 in Tbilisi in
Georgia.

Starring Matthew McFadyen, Myanna Buring and Noah Taylor, the film tells the story of a
washed up Oscar-winning film director who is invited to make a national epic film in an
obscure Caucasus Republic called Karastan.

Ben Hopkins has said of his latest project “It’s comedy about globalisation and nation-
building, sex and art, money-laundering and love... In the case of Epic, reality is absurd,
credibility is ridiculous, and authenticity is hilarious. And all set in a fictitious country, that could
be one of any number of post Soviet satellite states.”

Borys_17

skąd masz ten opis jeśli mogę wiedzieć

karolpus

Sądzę, że z http://www.curtisbrown.co.uk/
A przy okazji książki i filmy Hopkinsa są łatwo dostępne na Amazonie.

Borys_17

ok dzięki a wiesz coś więcej o datach premiery i o Pawlikowskim jako reżyserze

karolpus

Pawlikowski nie bierze udziału w reżyserii. Pomagał pisać scenariusz.. Epic ukaże się w tym roku pod zmienionym tytułem Welcome to Karastan, ale sam Hopkins nie wie jeszcze w którym miesiącu.
Generalnie Hopkins jest bardzo zajety, robi sporo krótkich metraży i filmy dokumentalne a wolny czas spędza na Kaukazie, na punkcie którego ma bzika (nie tylko on zresztą, sporo ludzi jest zachwyconych tym co tam znajdują).
Pozostaje czekać ale na osłodę (jeśli łykasz wszystko co robi Hopkins) jest sporo do obejrzenia w tym czasie.

Borys_17

znaczy zainteresował mnie bardziej Paweł Pawlikowski niż Hopkins i imponująca obsada

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones