PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569908}
6,6 111 548
ocen
6,6 10 1 111548
6,0 27
ocen krytyków
Looper Pętla czasu
powrót do forum filmu Looper - Pętla czasu

To wszystko przez tony make-up'u i tą charakteryzację a la młodsza wersja Bruce'a. Przez to całkowicie został pozbawiony swojej naturalnej (notabene bardzo bogatej) mimiki twarzy. No i te jasne soczewki kontaktowe...

DamaMarcia

Właśnie podczas seansu patrzyłam na tę postać i myślałam sobie "kurde, to nie jest jednak ten aktor". Miło się dowiedzieć, że to jednak był on :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
DamaMarcia

Dokładnie :D

ocenił(a) film na 7
DamaMarcia

Z opóźnieniem zacząłem oglądać film i nie wiedziałem na początku o co chodzi, ale moją uwagę zwróciły dziwne brwi tego aktora, skojarzyły mi się z brwiami postaci w rodzaju Joli Rutowicz czy Natalii Siwiec, więc trwałem w zdziwieniu zaprawionym niesmakiem.

DamaMarcia

ta charakteryzacja budzi u mnie skrajne emocje. z jednej strony udało się upodobnić Josepha do Bruce'a, więc nie mogę powiedzieć że była zła, ale z drugiej Joe został całkowicie pozbawiony swojego naturalnego uroku. myślę że ktoś, kto go nigdy wcześniej nie widział, nie powiedziałby że wygląda sztucznie, ale ja szczerze nie mogę na niego patrzeć w tym filmie.

ocenił(a) film na 6
efka93

Wyglądał okropnie, przed obejrzeniem cieszylam się, że gra w tym filmie, bo lubię go oglądać, kiedy tak jak wspomniałas pokazuje swój naturalny urok.

DamaMarcia

Raziło mnie to po oczach i skutecznie uniemożliiało mi odbiór gry aktorskiej tego aktora:-/

Sanneya

Rzeczywiście było to widoczne, jednak nie odbierało mi to odbiór jego gry ;)

buterfly

No to zazdroszczę

Sanneya

Jego aktorstwo nie jest na wysokim poziomie powiedziałbym że przeciętym wiec trudno się nie było wczuć, całość natomiast i tak ratuje uważam scenariusz który jest ciekawy chociaż wykorzystany.

ocenił(a) film na 3
DamaMarcia

wyszedł piękny<3

ocenił(a) film na 7
DamaMarcia

Mi się podobał. I jak zaczęłam oglądać to myślę, że nawet swoją postawą, jak grał przypominał Willisa. Myślę, że wyszło świetnie.

ocenił(a) film na 7
DamaMarcia

Wedlug mnie fajnie to wyszlo, bardzo podobny do Bruce'a. Myslalem, ze to deep fake, ale jeszcze wtedy nie mieli dostepu do takiego AI.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones