PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 506
ocen
7,6 10 1 170506
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

FOX chce pójść za ciosem Deadpoola i dał nowemu Wolverinowi kategorię R

ocenił(a) film na 8
BedMoonster

też, że ** :)

ocenił(a) film na 8
DomingosCFC

i slusznie... ja jestem jak najbardziej za Erka !

użytkownik usunięty
DomingosCFC

I bardzo dobrze.Młodzież w kinie tylko gada między sobą na całą sale kinową w ogóle nie oglądając filmu,a najgorzej to siedzieć koło 2,3 nastolatek,albo kretyna który wali nogami w twoje krzesełko .Im więcej kategorii R tym mniej chamsta i dzieciarni w kinach.To jest na plus.

ocenił(a) film na 10

sam się sobie dziwię, ale nie do końca mogę się zgodzić - ostatnio wracając obok kina przed 10 rano wstąpiłem zobaczyć co akurat będzie, było tylko był sobie pies, pokaz specjalny dla wycieczki szkolnej, normalne seanse grubo za półtorej godziny dopiero. gdy zobaczyłem tłum może 13 latków to trochę przerażony, ale poszedłem. I o dziwo cicho calutki film, aż się zdziwiłem. A teraz dosłownie pół godziny temu wróciłem z Logana z IMAXa, gdzie za mną siedziała dwójka idiotów na oko ze 25 lat, którzy cały film co chwilę gadali, czy komentowali łamaną angielszczyzną. więc dzieci nie koniecznie są najgorsze :D

użytkownik usunięty
wneku

Możliwie.Ale ogólnie wole jak jest mało ludzi w kinie dlatego staram się chodzić na ostatnie seanse,bo premiery są najgorsze,a ostatnio nawet zacząłem kupować dvd i oglądać u siebie w domu w ciszy i spokoju.Zgadzam się też,że niektórzy 25 latkowie potrafią być upierdliwi zwłaszcza gdy przynoszą do kina piwo dlatego przestałem chodzić do kina na wszystko co mnie interesuje wybrałem opcję dvd i jestem zadowolony.

ocenił(a) film na 9
DomingosCFC

Kategoria R owszem bardzo spoko ale już dubbing debile musieli dać i pewnie w wersji na nośnikach też tak będzie do wyboru napisy i dubbing dlaczego nie ma lektora?!

ocenił(a) film na 8
Kinoman94Rdm

Nie chcesz dubbingu, nazywasz dystrybutorów debilami, a jednocześnie chcesz kastrować sobie film lektorem. Brak słów...

ocenił(a) film na 10
AlexGolian

Myślę że dubbing jest znacznie gorszy od lektora

ocenił(a) film na 9
Maximus_154

Nie sądzę że jest gorszy aczkolwiek to moja opinia ponieważ twierdzę że dubbing w filmie ( jaki by to nie był) Kaleczy oryginał. Dubbing może być w bajkach owszem tam to pasuje ale w filmie no to sory nie dogadamy się wyrażam tylko swoje odczucie że nie podoba mi się to kompletnie równie dobrze pod wolverina mógłby podkładać głos adamczyk czy karolak to już w ogóle była by to katastrofa ;)

ocenił(a) film na 10
Kinoman94Rdm

Osobiscie słysząc lektora jakoś się wyłączam i słyszę głos oryginalny, a dubbing... Ostanio na był sobie pies jak patrzyłem na inną część ekranu niż mówiąca postać to jakoś przeżyłem

ocenił(a) film na 10
DomingosCFC

Chyba jednak nie ma R-ki skoro heliosie od 15 lat

ocenił(a) film na 9
sumik13

Ten film to mocna R-ka. U mnie w Cinemacity nie było ograniczenia wiekowego, a cały film leje się krew, Logan wszystkich tnie.

użytkownik usunięty
Wojtini21

Oj lało się lało, tyle krwi i odciętych kończyn dawno nie widziałam :)
Momentami przypominało to typowy horror w stylu Saw, itp.

ocenił(a) film na 6
DomingosCFC

Dzięki kategorii R mieliśmy w końcu prawdziwego brutalnego Logana, ale sam film fabularnie mało ciekawy to co widzę to przygody wolverine nie są zbyt ciekawe, tylko jego geneza mnie zaciekawiła fabularnie.

DomingosCFC

Ciekaw jestem czy kategoria "R" była pomysłem Jackmana. Od dawna fani narzekali, że wolverine jest zbyt cukierkowy. Cały czas chyba chodziło o to, że bali się że film na siebie nie zarobi. Co sie okazało "Logan" z "R" zarobił tyle samo co X-men dla 13 latków. Mam nadzieje, że to da producentom do myślenia i takie filmy jak Terminator będą miał "R" a nie będą to takie "dzieła" jak T:Gimbasis.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones