PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859126}

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Zack Snyder's Justice League
6,9 33 702
oceny
6,9 10 1 33702
4,8 22
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Gość może napisał kilka udanych komiksów, ale o filmach ma 0 pojęcia. Zarówno WW84 jak i oryginalny Josstice League pokazują to dobitnie. Po obejrzeniu tej wersji ogólnie mam wrażenie, że producenci z WB są jakimiś DEBILAMI! Nie mam pojęcia jak mogli zdecydować o wycięciu tak niesamowitego materiału jaki znajduje się w tym filmie.

Film może i długi ale w ogóle się nie odczuwa upływu czasu. Są sceny absolutnie epickie, ciary na rękach i naprawdę sporo serca.

Nie spodziewałem się wiele i zostałem wgnieciony w fotel!
10/10!

LukC

Zgadza się ale z tym 10/10 bez przesady, ale teraz ten film, ten format jakości przekazu historii i efektów, postaci może już stawać do walki z Avengersami. Więcej tego proszę. Film z 2017 roku idzie w zapomnienie. Zabawne... jest to chyba pierwszy tego typu remaster/remake filmu :).

ocenił(a) film na 10
Paindemonium

Nie porównuje filmów do innych. 10/10 jest dla tego co w tym filmie chciano osiągnąć i osiągnięto w 100%. Czy ten film to 10 w skali całej historii kinematografii ? Nie, ale nie musi.

ocenił(a) film na 6
Paindemonium

Z tego co pamiętam, to pierwsza wersja "Dawno temu w Ameryce" też było znacząco zmieniona przez studio i poniosła porażkę w momencie premiery.

LukC

Ten film powinien tak wyglądać od samego początku. Oglądając wersję wheadona i snydera, mam wrażenie że oglądałem dwa zupełnie inne filmy. Po zakończeniu żałuję tylko, że nie powstanie druga część: / Dla mnie Snyder's Cut wymiata!

ocenił(a) film na 1
LukC

WTF!? Polecam serial "Stargirl", a największym problemem DC dalej pozostaje Zack Snyder. Producenci z Warnera są *debilami*, ponieważ dali Zackowi zbyt dużą swobodę kreatywną od samego początku i coś czuję, że przez tą "szopkę" jaką teraz odstawiał on sam oraz jego akolici, będzie sobie rościł prawa do kolejnych filmów, ponieważ czuć po tym gniocie, że ewidentnie nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
mike_ainsel

Stargirl było ok, ale kilka ostatnich odcinków był słabiutkich. Tyle mojej konwersacji bo dałeś 1, więc jawny trolling. Narka.

ocenił(a) film na 8
mike_ainsel

Stargirl? Masz 12 lat ? Bez porównania trolu :P

mike_ainsel

Dorośnij

ocenił(a) film na 1
szampon67

O-cho! Kolejny protekcjonalny koment od randoma z internetu który chyba dostal po twarzy "artystycznym penisem" od pretensjonalnego artysty-grafomona i myśli że jest nie wiadomo jak dojrzały... kim ty do cholery jesteś że walisz takie teksty? Doktorem wszechnauk?

mike_ainsel

Zgadnij skąd wiem że jesteś gówniarzem ?

ocenił(a) film na 1
szampon67

Bo lubię Stargirl?

ocenił(a) film na 10
LukC

oj tak, co do upływu czasu zgadzam się mega

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones