PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868631}
6,9 30 289
ocen
6,9 10 1 30289
7,8 48
ocen krytyków
Licorice Pizza
powrót do forum filmu Licorice Pizza

Zmiana tytułu

ocenił(a) film na 8

Czy to będzie ten sezon dla Paula Tomka Andersona? Ciekawe jakie będzie polskie tłumaczenie Licorice Pizza?

ocenił(a) film na 8
kamil23234

Raczej zostawią oryginalny, bo to byłoby najlepsze rozwiązanie. Ale jak znam polską dystrybucję, to możliwy będzie kolejny potworek.

ocenił(a) film na 8
kryst007

Jeśli to nazwa własna to powinni zostawić.

ocenił(a) film na 8
kamil23234

"Licorice Pizza" to była nazwa popularnego w latach 70. sklepu muzycznego. Wiem, bo z ciekawości sprawdzałem. Czyli dystrybucja nie powinna tym razem kombinować z przekładem tytułu.

ocenił(a) film na 8
kryst007

Dzięki za info.

kamil23234

Gdybym był dystrybutorem, to dałbym tytuł "Likierowa pizza" albo "Szklana pułapka 6: pizza edition".

kamil23234

Sokoro tytuł filmu to nazwa sklepu muzycznego to w takim razie proponuję polski tytuł np. "Sklep muzyczny Licorice Pizza". Polscy widzowie od razu będą mniej więcej wiedzieć że akcja filmu będzie rozgrywać się wokół sklepu muzycznego a nie Pizzeri.

kamil23234

znajac polskich dystrybutorow i ich upodobanie do udziwnien i podwojnych tlumaczen/nietlumaczen to ja stawiam na Licorice Pizza: Dobra Pizza

ocenił(a) film na 5
kamil23234

"Szalone lata 70."?

"Winylowe love"?

Strach pomyśleć.

ocenił(a) film na 4
Suttree

"Winylowe love" zrobiło mi dzień. Stary jesteś geniuszem, normalnie szapo ba z głów :)

użytkownik usunięty
WszystkieNickiSaZajete

„Szapo ba z głów” aleś zabłysnął yntylygyncją, Ty tak na serio?

ocenił(a) film na 4

Mógłbym się Ciebie spytać o to samo

ocenił(a) film na 7
Suttree

Winylowe love byloby nawet dobrym odniesieniem do pierwotnego tytulu soggy bottom, w koncu lozka wodne tez byly z winylu ;)

ocenił(a) film na 8
kamil23234

"Pizza Miłości"

ocenił(a) film na 8
Johanesburg

Oficjalnie film już zachował oryginalny tytuł (na szczęście).

ocenił(a) film na 8
kamil23234

Dobrze, że coraz rzadziej tłumaczą tytuły na siłę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones