PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868631}
6,9 30 286
ocen
6,9 10 1 30286
7,8 48
ocen krytyków
Licorice Pizza
powrót do forum filmu Licorice Pizza

Na każde kolejne dzieło Paula Thomasa Andersona czekam jak na gwiazdkę i jak dla mnie to absolutnie najwybitniejszy obecnie pracujący reżyser. Żaden jego film dotychczas mnie nie rozczarował i oby ten kontynuował tą passę. Niech ta pandemia się kończy i pozwoli nam nacieszyć się najnowszym Andersonem czym prędzej.

A oto moja osobista lista najbardziej oczekiwanych nadchodzących produkcji:

1. Soggy Bottom (Anderson)
2. Killers of the Flower Moon (Scorsese)
3. Dune (Villeneuve)
4. The Northman (Eggers)
5. Poor Things (Lanthimos)
6. Babylon (Chazelle)
7. The French Dispatch (drugi Anderson)
8. The Last Night in Soho (Wright)
9. Three Thousand Years of Longing (Miller)
10. Nightmare Alley (Del Toro)

ocenił(a) film na 5
kryst007

Film już oficjalnie trafi do kin 22 grudnia. Tymczasem teraz podobno trwają rozmowy odnośnie potencjalnego udziału w festiwalu w Cannes. Konkurencja wydaje się całkiem mocna.

https://variety.com/2021/film/news/cannes-2021-films-official-selection-lineup-p redictions-1234958648/

ocenił(a) film na 8
Van_Etten

Oj... oby, oby! W końcu byłby pojedynek dwóch najbardziej utalentowanych Andersonów w kinie na jednym festiwalu :)

kryst007

Czesc skoro jesteś taką fanka braci Safdie to powiedz czy reszta filmów jest podobna do Good Time i Nieoszlifowane diamenty taki sam klimat stresu,problemów,chaosu i świetnej zmysłowej muzyki czy to tylko w tych dwóch filmach i reszta mnie nie zainteresuje?

ocenił(a) film na 8
marcinpastuszynski

Akurat aż takim wielkim fanbojem tych braci nie jestem i widziałem z ich filmografii tylko te dwa filmy, ale mi się obydwa podobały bardzo i czekam na kolejne projekty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones