PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868631}
6,9 30 256
ocen
6,9 10 1 30256
7,8 48
ocen krytyków
Licorice Pizza
powrót do forum filmu Licorice Pizza

Paul Anderson napisał i scenariusz i wyreżyserował. Dla niego Cooper i Penn zagrali w epizodach. Nieźle oddany klimat 70 's ale poza tym nuda i zawód. Niespecjalnie też przypadła mi do gustu dwójka głównych bohaterów. Plus to "Let me roll it" McCartneya z Wings w jednej ze scen. 5/10

ocenił(a) film na 5
ryssiook

Takie same odczucia mam.

ryssiook

Nom mam podobne wrażenia. Film nie był zły ale taki trochę dziwny. Spodziewałem się czegoś naprawdę innego i fajnego.

ocenił(a) film na 6
ryssiook

Bardzo czekałem na ten film i w końcu obejrzałem. Niestety zawód. Nic mi się tu nie trzymało kupy, bohaterowi mało ciekawi, nie kibicowałem im. Sean Penn zmarnowany tak jak Cooper. Ich wątki zostały ucięte i tyle. Myślałem, że to jakoś się połączy w całość ;/

ocenił(a) film na 6
ryssiook

Dokładnie tak. Jest nawet kilka fajnych scen, parę razy ma to spoko dynamikę, ale całościowo nic tu z niczym się nie klei, bohaterowie nic nie przeżywają, a końcowa decyzja bardziej kaprysem jest podyktowana, a nie faktycznymi przeżyciami. Taki związek byle jaki, co po tygodniu się rozpadnie.

ocenił(a) film na 6
ryssiook

Po seansie pustka w głowie... Chociaż... Nie. Jon Peters jest super!

ryssiook

zgadza sie tez tak sadze a widzialem b. fajne filmy od tego autora, zreszta calkiem przypadkowo w tv wiec nie bylem uprzedzony zadnymi opiniami, co do tego to juz celowo ogladalem znajac autora, wiecej oczekiwalem i mnie zawiodl ten film zdecydowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones