PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868631}
6,9 30 256
ocen
6,9 10 1 30256
7,8 48
ocen krytyków
Licorice Pizza
powrót do forum filmu Licorice Pizza

Film nieporozumienie

ocenił(a) film na 5

Dałem 5 ale to i tak dość wysoko. Aktorzy ok, scenografie, oddanie klimatu tamtych lat. Ale ten film jest tak na prawdę o niczym. Autentycznie nie ma on nawet konkretnego celu i tak się tez kończy. Ten wątek miłosny skopany, płytki, co gorsza przewidywalny. Wieje nuda, ledwo wytrzymałem do końca. Walczyłem. Jedna pani na sali od połowy filmu chyba odpaliła sobie na telefonie coś innego. Słabo! Wiele krzyku o nic. A szkoda

ocenił(a) film na 4
rupin

Zgadzam się, spodziewałam się czegoś smakowitego i świeżego, a dostałam jakieś niedoprawione flaki z mikrofali. Zdjęcia i oddany klimat jakoś tam ratują ten film, ale żeby nominacja do Oscara? Bez przesady.

rupin

Tak samo. W ogóle nie wiedziałem, o co w tym filmie chodzi, wszystko odrealnione i jakoś niewiarygodne.

ocenił(a) film na 4
rupin

Zgadzam się, wiele krzyku o nic. A nagroda Critics' Choice za najlepszą komedię to jakiś ponury żart. Z tymi nominacjami Oscarowymi to też przesadzili. Najbardziej podoba mi się plakat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones