PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791128}

Licealna miłość

High School Lover
4,5 1 084
oceny
4,5 10 1 1084
Licealna miłość
powrót do forum filmu Licealna miłość

Filmweb...

ocenił(a) film na 2

Zaglądam na Filmweb... hmmm... pusto!
No to zaglądam na IMDb, popatrzyłem, dowiedziałem się co chciałem, to wracam tutaj, aha... yyyy... dalej nic, no tak, przecież nic nie było, to dalej nie ma.
I myślę sobie - aaaa zerknę co tam w materiałach i... aha: obsada, plakat, opisy... wszystko czeka... a od kiedy? Ano od sierpnia!
A co mamy teraz? Oooo... już grudzień leci! Drugi tydzień. No tak.
Super! Nie ma to jak być na czasie...

ZSGifMan

Kij im w ryj.Dodawałem kiedyś kilka razy materiały do filmów i z pół roku czekały,a potem zostały odrzucone,a pojawiły się te same,z tych samych źródeł tylko dodane przez użytkownika z tysiącami punktów.Śmieszne to wszystko.

ocenił(a) film na 2
miarara

Znam ten ból, bo miałem sporo takich sytuacji. Ostatnia to jakoś nieco ponad miesiąc temu jak mi skasowali tytuł co czekał od marca i wchodzę patrzę co jest nie tak, a on już jest i dodał go jakiś "koleżka" z 80tys. pkt.!!! Wcześniej też mnie tak załatwiali i słyszałem, że to niezła plaga tu jest tzn. zamiast pomagać tym co mają mało pkt. i doświadczenia to im się właśnie zabiera, żeby nie powiedzieć - okrada.
Chciałem niedawno pobić rekord na FW i czekałem, że może się uda, bo rekord czekania kontry wynosił zdaje się prawie 2,5 roku, a dokładnie to 2 lata 5 miesięcy i ileś tam dni, nie pamiętam już dokładnie, ale i tego nie dali mi zrobić, bo moją najstarszą wysłaną skasowali jak miała "zaledwie" 2 lata i 3 miesiące! Tak, tyle czekałem... A to było ze 3 m-ce temu... Szkoda wielka. A powód skasowania błahy - w ciągu tych ponad dwóch lat się źródło zmieniło i bach! Do kosza!

ZSGifMan

No właśnie,dlatego machnąłem ręką niech się sami bawią w towarzystwie wzajemnej adoracji.Z resztą napisałem im kulturalnie,ze to jeden wielki cyrk to mi zablokowali to konto z którego próbowałem dodawać materiały i cześć hehe.

miarara

........i żądam możliwości edytowania własnych wpisów,bo pisze się zresztą :D

ocenił(a) film na 2
miarara

Współczuję szczerze, miałem więcej szczęścia, a może łagodniej się do nich odnosiłem, bo mi tylko kasowali wpisy z propozycjami zmian na FW. Nawet napisałem, że chciałbym płacić za FW w zamian za... i tu wyliczyłem czego oczekuję za ewentualne pieniądze, no i tez skasowali! Uczą szacunku nie ma co! A, że jesteśmy mali i szarzy dla nich, to mamy znać swoje miejsce...
Prawda jest taka, że mówi się, że robią tu wszystko dla większej ilości pieniędzy. I to jest prawda, ale od reklamodawców i z innych źródeł, a nie od nas! Bo gdyby brali je od nas nie mogliby tak nami pomiatać, a widać, że to lubią, więc nie chcą od nas kasy za portal i mogą dalej robić co im się podoba, a nie to czego my byśmy tu chcieli...
Taka smutna prawda.

ZSGifMan

Tak to nigdy tu nie bedzie dobrze.Trudno,a mogło by być profesjonalniej.

użytkownik usunięty
miarara

Miałem tak samo - z tym dodawaniem. Znalazłem na zalukaj, szybko dodałem i.. nic. Dlatego też już tego nie robię, bo mnie to zaczęło wqrw iać. A po co się denerwować?

ocenił(a) film na 1
miarara

z tych samych powodow nie dodaje. Na pojawienie sie "Dywan iranski" czekam od roku, zreszta podobnie kilkunastu innych.

ZSGifMan

Jak sprawdzalam kontrybucje i czas oczekiwania to rece mi opadly. Podobno mozna przedswiatecznie zadac pytanie ekipie filmwebu, wiec chetnie sie zapytam, dlaczego czas oczekiwania na inne tytuly wynosi... zaraz spadne... 930 dni. Czy naprawde tak ciezko zwerbowac nowych weryfikatorow? W koncu ci z 80 tys. punktami wlasnie do tego daza.
Nie rozumiem tej strony.

ZSGifMan

Czasem dlużej się czeka:-P

Heloł tak w ogóle widzę, że tutaj Cie załapałam:-)

ocenił(a) film na 2
nina2001

Heloł ;)
Jestem, jestem tutaj też i tam pewnie, jak i gdzieś tam... indziej ;p

A z tym czekaniem, to przesada już i nie wiem kiedy to ostatecznie dodali, bo nie sprawdzałem więcej, ale żeby nowy tytuł ponad pół roku czekał...?!
A, że więcej jest normą wiem doskonale :/

ZSGifMan

Co do nowych tytułów pewnie jest reguła. Te tytuły bardziej znane pewnie lecą bez kolejki. Reszta mniej znana bądź nawet niszowa po prostu siedzi sobie w kolejce i grzecznie czeka. Co do tego ma to jakiś sens.

Ja to rzadko udzielam się pod samymi tytułami ale czasem mi się zdarzy, a że Cie wypatrzyłam to skorzystałam z okazji;-)

ocenił(a) film na 2
nina2001

Wiem, wiem...

Ja też robię dokładnie tak samo :)
Jak gdzieś w czeluściach filmweba natrafię jakąś znajomą osobę, to może być pewna, że zaraz ją zaczepię ;p
Ale zazwyczaj to "na rynku" piszę do ludzi, albo w opiniach o filmach u znajomych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones