PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709355}

Lewiatan

Leviafan
7,4 31 398
ocen
7,4 10 1 31398
7,3 27
ocen krytyków
Lewiatan
powrót do forum filmu Lewiatan

Dlaczego w filmach nagradzanych na festiwalach zawsze musi się pojawić goły mężczyzna? Dlaczego nie pojawiają się gołe kobiety, gdzie widoczne byłoby kobiece łono? Niby nagość to nic złego, ale kobieca jest cenzurowana a męska nie. Czysta dyskryminacja.

N3komork

A poza tym nagie kobiety pojawiają się znacznie częściej. Jak masz niedosyt, obejrzyj sobie choćby Życie Adeli. No chyba że festiwal w Cannes i Złotą Palmę uważasz za mało istotne. Odnoszę wręcz wrażenie, że członek pojawia się w filmach od niedawna.

użytkownik usunięty
Woooo

Moja sąsiadka mówi, że nagość w tv i filmach to grzech, wstyd. Nie wiem, czy zdaje sobie sprawę, ale jej Henio ma penisa i czasem go dotyka
mało tego, ona ma piersi i je dotyka jak się myje

Ona jeszcze ma cipkę, zapomniałeś??

Woooo

W filmach członki zawsze się pojawiały, nie wiem skąd te wrażenie. Tak po za tym po co maja się pojawiać.

N3komork

Po co kobieca nagość w filmach, której jest zdecydowanie za dużo

Pinkusek

Jest za dużo? Proszę Cię, ale jeszcze nie było takiego filmu aby była pokazana tylko wagina bez męskich genitaliów kiedy odwrotne sytuacje pojawiają się często.

N3komork

Chyba na odwrót :P

N3komork

Przecież w "Lewiatanie" miałeś i kobiece łono. ;)

N3komork

Nie zauważyłeś łona bohaterki? Tak ładnie je pokazywała, trochę dyskretnie, ale było widoczne.

paszczak57

Nie patrzyłem na cały film.

N3komork

Ja chyba inny film oglądałem bo tam jedyna akcja z gołym mężczyzną była jak wychodził spod prysznica i to wszystko było pokazane od pasa w górę, to już więcej kobiecej nagości w nim było (ale też niedużo, bo jedna scena).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones