PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709355}

Lewiatan

Leviafan
7,4 31 398
ocen
7,4 10 1 31398
7,3 27
ocen krytyków
Lewiatan
powrót do forum filmu Lewiatan

To, że w Rosji jest źle i własne państwo niszczy swoich obywateli nie wiadomo od wczoraj. Nic ciekawego i odkrywczego ten film mi nie pokazał. Kilka fajnych widoczków, scena łóżkowa i to tyle dobrego w tym nudnym filmmiszczu.

STAMiNA

Dziwne, bo ja nie widzialem zadnej sceny łóżkowej, wszystkie były urywane. Czyżby była druga wersja filmu bez cenzury?

ocenił(a) film na 3
film87

Tak scena łóżkowa była urwana ale tu jest niezły kadr:
http://images69.fotosik.pl/576/48d7d1c5724f7806.jpg

:)

ocenił(a) film na 7
STAMiNA

są seksy, jest impreza.

ocenił(a) film na 9
STAMiNA

Myślę że trochę się rozpędziłeś z oceną, ale takie Twoje prawo i nic mi do tego. Tylko mnie zastanawia czego konkretnie odkrywczego w filmach oczekujesz, to jest tak jak z każdą dziedziną sztuki, wszystko już było. Film bardzo dobry dla mnie ,ze względu właśnie na prostotę, połączoną z genialną oprawą wizualno dźwiękową, już sam motyw Lewiatana, to trochę za dużo, ale taki urok reżysera, dość dużo symboliki wplata w filmy. Praca kamery, kadry, lokalizacje, piękne to po prostu. Nie staram się Cię przegadać, tylko zrozumieć:-)

ocenił(a) film na 3
jakubski

>wszystko już było
Nad tą tezą często dyskutuje ze znajomymi. Też przychylam się ku opinii, że w kinie już wszystko było ale zbiór w jakim tworzą muzycy jest zbiorem nieskończonym. Czy z filmem nie jest podobnie? To też chyba zbiór nieskończonych kombinacji... :)

ocenił(a) film na 9
STAMiNA

Jak z muzyką, najlepsze jest umiejętne samplowanie:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones