PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549994}

Lepsze życie

A Better Life
6,8 3 726
ocen
6,8 10 1 3726
5,7 3
oceny krytyków
Lepsze życie
powrót do forum filmu Lepsze życie

Po obejrzeniu tego filmu juz wiem dlaczego on dostał nominacje, bardzo dobra rola, praktycznie napisana na zgarnianie laurów ale także aktor tez musiał coś o d siebie dać, a Demián zrobił to idealnie. Film jest bardzo ckliwy, szczególnie końcówka bardzo wzrusza, pokazane jak wiele ojciec poświecił dal syna, pracując dzień w dzień nieustanie a gdy jest okazja wyjść na prosto życie po raz kolejny pokazuje że jest brutalne. Film jest bardzo prawdziwy ale nic by z tego filmu moze nie było gdyby nie Demián Bichir.

ocenił(a) film na 7
SlimShady85

Faktycznie dobrze zagral, ale nie jego gra a raczej charakter jaki zagral dal mu wiele atutow do nominacji.

SlimShady85

Fenomenalna rola, doskonały film . Niby wiemy jak wygląda życie takich ludzi,słyszy się o nich ale tak naprawdę nie zdajemy sobie sprawy jak to wszystko wygląda,jak jest tragiczne.. film poruszył mnie strasznie,dawno nie miałam tylu refleksji po obejrzanym filmie ,na pewno jeszcze kiedyś do niego wrócę.

ocenił(a) film na 8
SlimShady85

Świetny film. Bardzo prawdziwy. Te przeciwności, które spotykają głównego bohatera...To aż boli...Rzeczywiście, mimo że film sam w sobie jest naprawdę dobry, to dzięki Bichirowi staje się genialny.

SlimShady85

To prawda, genialna rola głównego aktora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones