PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556612}

Lep na muchy

Flypaper
6,3 8 488
ocen
6,3 10 1 8488
Lep na muchy
powrót do forum filmu Lep na muchy

Rewelacja!!!

ocenił(a) film na 8

Przezabawny, świetnie zagrany, uroczy, z zakończeniem które tylko najwięksi cwaniacy
dyskredytujący ten film by przewidzieli.
Cały ten sensacyjny film to świetna zabawa, żonglowanie nawiązaniami do filmów o
napadach na bank, ze zwariowanym humorem i świetnym Dempseyem, grającym wielce
upierdliwego zakładnika.
Już sam fakt, że na bank napadają dwie skrajnie przeciwne grupy stanowi przedni podkład
pod dobry film i ten potencjał został wykorzystany. Wiele scen ubawiło mnie do łez.
Możliwe, że będzie to najbardziej niedoceniony film roku!

ocenił(a) film na 10
Pawel_Gosia

Będzie napewno niedoceniony za dużo tu ludzi w wieku około 20 lat,którzy nie zakumają,żę aktorzy i reżyser puszczają oko do widza nawiązując do klasyków kryminału,pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
raffaelo23

Mam 18 lat i uważam że film jest naprawdę niezły szczególnie rola Patricka Dempsey, tak fajnie świruje że nadaje fajny klimacik i to jego główkowanie boskie <3

ocenił(a) film na 6
NikaDominika15

a ja uważam, że to gniot.

Pawel_Gosia

Bardzo fajny film, przyjemnie się go oglądało. I zapewne pozostanie niedoceniony. I Ashley Judd, którą bardzo lubię.

waldi1001

bardzo zabawny filmik, w sumie ten film to tak troszkę w krzywym zwierciadle, napadający na bank rewelka zwłaszcza Galaretka i jego koleś :)) po prostu ubaw po same pachy jak sie na nich patrzy, Patrick Dempsey przeszedl moje oczekiwania jesli chodzi o grę - świr w jego wykonaniu 100%, świetna fabuła, akcja. Chętnie do niego wrócę.

ocenił(a) film na 7
Pawel_Gosia

Rozmowa rabusiów w trakcie napadu o ortodoncie? Myślałem, że się zsikam. Teskt Hakuna Matata Matafaka był iście epicki.
Naprawdę fajna komedia. Mogło być lepiej - jak zawsze, ale jest dobrze. Polecam ten film.

PS. Sorry za spoilery, ale chyba nie czytacie wszystkich komentarzy, zanim zaczniecie oglądać co nie?

ocenił(a) film na 8
IceMan2991

Bez obaw, to niewiele znaczące spojki. A co do oceny to moim zdaniem taka perełka zasługuje na 8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones