PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571382}
6,8 507
ocen
6,8 10 1 507
6,8 4
oceny krytyków
Le quattro volte
powrót do forum filmu Le quattro volte

Z ręką na sercu stwierdzam : Najlepszy film o kozach jaki kiedykolwiek widziałem!
Proszę mi wierzyć, widziałem ich już całkiem sporo, i ten naprawdę w fantastyczny sposób
przedstawia psychikę, dowcip i prostotę życia tych niedocenianych stworzeń.
Chylę czoła przed twórcami!

pytty_2

heheh ;p

pytty_2

To Ci powiem, kurczę, zachęciłeś mnie Diabelnie! Ku chwale Kozła;P

pytty_2

warto wrzucić to w plusy tego filmu. tak sądzę... bez ironii!

ocenił(a) film na 8
pytty_2

Nareszcie jakaś bratnia dusza! Kocham kozy!

gniew_oceanu

No, no, no tylko bez czułości ;)

ocenił(a) film na 1
pytty_2

kozy i ten motyw z psem sprawiły że przez kilka minut przestałem obserwować stan tynku na ścianach Muranowa i z zainteresowaniem spojrzałem w ekran
jak takie filmy mogą wzbudzać zachwyty to nie mogę zrozumieć ...
może tak jest że przeciętny człowiek (czyli taki jaki jak) nie jest w stanie dostrzec wartości w tych przydługich ujęciach, ale może też tak być że nie ma w nich żadnych wartości i tylko dla dowartościowania siebie niektórzy widzowie próbują sobie wmówić że jest głęboka głębia w tym artystycznym kinie
ja tam cieszę się że mogę nazwać rzecz po imieniu i takie filmy oceniać jako zupełne dno
ale dla psa - przyjmując bieżące trendy wśród krytyków, czyli dawanie takim filmom kilku gwiazdek - dałbym oskara - rozruszał ten film wyjmując kamień znakomicie
dobrze że to pseudodzieło jest grane tylko na kilku seansach w Polsce - 88 minut nudy minus kilka minut fajnego filmu przyrodnicze - to zbyt dużo żeby zdzierać 20zł

andluc

"może tak jest że przeciętny człowiek (czyli taki jaki jak) nie jest w stanie dostrzec wartości w tych przydługich ujęciach"


To jak obserwujesz świat i życie? W przeskokach?

pytty_2

Zgadzam sie. Widownia Nowych Horyzontow znowu dala ciala, nagradzajac film BARDZO kiepski.

ocenił(a) film na 8
Davus

Oglądając od razu pomyślałem że to film w stylu dokumentu "Wielka cisza" . Temat może mniej ciekawy ale film ujmujący subtelną prostotą . Niby taki banał , o związku człowieka z naturą , o przemijaniu , a jednak daje chwilę wytchnienia w zabieganym życiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones