PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628815}
7,5 12 445
ocen
7,5 10 1 12445
7,1 7
ocen krytyków
La Luna
powrót do forum filmu La Luna

piękny, bajkowy klimat, mi, jako dorosłemu odbiorcy przypominający magię dzieciństwa i
związanych z nim marzeń.

Elizeusz

Kilkanaście lat temu nie można było liczyć na TAKĄ bajkę, nie wspomnę o starszych odbiorcach, którzy wychowali się na misiu uszatku i żwirku z muchomorkiem. Właśnie CI odbiorcy powinni obejrzeć taką bajkę. Współczesnym dzieciom na pewno się spodoba, ale dorosłych zachwyci tym czego brakowało im w dzieciństwie.

ocenił(a) film na 9
Beatrice_A

Nie chodziło mi o to, że dorośli sobie przypomną, jak robiono bajki w ich dzieciństwie, a raczej, że przypomną sobie magię tamtych lat i znów się staną na chwilę dziećmi. Oczywiście, że animacja i forma wykonania jest dużo bardziej zaawansowana. Pisząc tego posta na gorąco po obejrzeniu raczej miałem na myśli zawartą treść. Ja osobiście podczas oglądania tego shorta znów stałem się ośmiolatkiem.

Elizeusz

Mi poniekąd chodziło o to samo, z tym że dodałam tu niesamowite efekty wizualne:)

ocenił(a) film na 9
Beatrice_A

W takim razie zgoda :)

ocenił(a) film na 10
Elizeusz

Piękne,delikatne i bije pozytywnym blaskiem. Strzał w 10 i głebię każdego z nas.

jblodz

Dokładnie. Uwielbiam ten film, jest cudowny. :) Aż coś ściska za serce, jak się ogląda, wracają myśli i klimaty z lat dzieciństwa. Czuć trochę magii. ;)

aurosonic

Nawet nie trochę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones