PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725820}

LEGO® BATMAN: FILM

The Lego Batman Movie
7,3 39 582
oceny
7,3 10 1 39582
7,2 25
ocen krytyków
LEGO® BATMAN: FILM
powrót do forum filmu LEGO® BATMAN: FILM

Może to czepialstwo, ale czy wam trochę nie przeszkadzały dziwne zmiany w wyglądach niektórych postaci? Jim i Barbara Gordon z jakiegoś powodu mają śniadą karnację, Joker ma tatuaże na przedramionach, a Two-Face ma w połowie odsłoniętą trupią czaszkę (nie czepiam się czarnego koloru skóry, bo to akurat nawiązanie do Harveya Denta z Batmana z 1989 roku).

PS Dlaczego po raz kolejny Warner daje Jokerowi tatuaże i paringuje Bruce'a Wayne'a z znacznie młodszą Barbarą Gordon? Muszą powielać swoje wtopy nawet w tych lepszych adaptacjach DC?

szmyrgiel

Zdecydowanie czepianie się. Grunt że przynajmniej nie twierdzisz "film okropny, przez to ż ejest inny wygląd juz go skreslam"

ocenił(a) film na 9
szmyrgiel

Tbh jedyne co mi przeszkadzało po obejrzeniu trailerów to ta przesadnie wyszczerzona gęba Jokera z zębami rekina i okulary Robina z gigantycznymi gałami ale w filmie byli tak słodcy, że ten design mi się nawet spodobał

chowder

Robin wygląda tak nieprzypadkowo. :) Twórcy chcieli nawiązać do Carrie Kelley z TDKR Franka Millera.
https://www.comicbookbrain.com/_imagery/2014-10-22/carrie-kelley-robin-by-frank- miller.jpg

chowder

Wg mnie to miało podkreślić charakter tych postaci - Joker, przez to że jest psychopatycznym klaunem ma nienaturalnie wielki uśmiech (jak w komiksach zresztą) i ostre zęby (żeby podkreślić jego demoniczność), a Robin nosi bryle powiększające oczy, żeby wyglądał jeszcze bardziej słodko i ciamajdowato.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones