PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35528}

Leolo

Léolo
7,4 191
ocen
7,4 10 1 191
7,5 4
oceny krytyków
Léolo
powrót do forum filmu Léolo

CZEMU NIE MA KOMENTARZY NIKT SIE NIE INTERESUJE FILMAMI W TYM KRAJU

ocenił(a) film na 8
Amoros

Rewelacyjny film. Jak dla mnie cała rodzina jest jest odzwierciedleniem współczesnego społeczeństwa. Jest jednak kilka kwestii których do końca nie łapię.. Podejmujesz się tematu? Np. o co chodzi z tym wydalaniem? Pzdr!

Amoros

Faktycznie, szkoda że na temat dobrego mniej znanego filmu brak dyskusji. Film pierwszy raz widziałam kilkanaście lat temu i mocno zapadł mi w pamięć a później szukałam go przez dłuższy czas. Mało kto o nim słyszał. Nie znalazłam napisów i chciałam je stworzyć, ale jedyne jakie znalazłam wtedy w necie to napisy angielskie (tłumaczone z francuskiego). Mimo to podjęłam się tłumaczenia, ale zacięłam się na poezji, bo trzykrotna translacja klasyków to już przesada. Powinnam poszukać dobrego tłumaczenia oryginału poezji na polski, ale już zapału zabrakło bo laptop (s)padł i nie wstał, z częściowo przetłumaczonym plikiem ; (. Teraz poszukam filmu znowu, by go sobie przypomnieć. Po tamtym seansie zostało silne wrażenie wywarte wyobraźnią Leolo, sposobami na ucieczkę przed rzeczywistością, którą trudno lubić, jak i przekonującym sposobem pokazania chłopięcego odczuwania i postrzegania świata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones