PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694076}

Kwiaty na poddaszu

Flowers in the Attic
6,3 11 595
ocen
6,3 10 1 11595
Kwiaty na poddaszu
powrót do forum filmu Kwiaty na poddaszu

Dobry film

ocenił(a) film na 7

Wywarł na mnie duże wrażenie,bardziej jest to dramat psychologiczny niż thriller.
Przyznam się że nie czytałem książki ani nie oglądałem starszej adaptacji z 87 roku.
Najbardziej ujął mnie wątek egocentrycznej matki tych dzieci.Widząc tutaj tak wiele negatywnych komentarzy na temat tego filmu nie spodziewam się aby zbyt wiele osób podzielało moje zdanie.Jednak mnie ten film na pewno zapadnie w pamięci na długi czas.

ocenił(a) film na 8
zbikir

Ja podzielam ;) Nie widziałam wcześniejszego filmu ani nie czytałam książki, w tym filmie owszem, aktorstwo bohaterów poza babcią nie było na szczególnie wysokim poziomie, ale historia i tak wgniotła mnie w fotel.

Sol89

Ogladalam nie dawno i bardzo mi sie spodobal choc i wzruszyl nie czytalam ksiazki ale po wypowiedziach poprzednikow postaram sie przeczytac chociaz sama mam 3 dzieciaczkow i ni
e wyobrazam sobie porzucic poplakalam sie

zbikir

filmu nie widziałam, jeśli jest choć w połowie tak dobry jak książka to z pewnością warto. właśnie dzisiaj ją skończyłam, choć klimaty thrillero-psychologiczne nie są do końca moimi ulubionymi to od książki nie można się oderwać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones