PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4416}

Kwiat kaktusa

Cactus Flower
7,2 1 064
oceny
7,2 10 1 1064
Kwiat kaktusa
powrót do forum filmu Kwiat kaktusa

przed chwila obejrzalem na Ale kino! film calkiem niezly, przyjemnie sie oglada. swietna rola mlodej Goldie Hawn... swoja droga calkiem niezly ten program, leci wiele filmow starszych, ktorych nie zobaczymy na innych kanalach :)

użytkownik usunięty
voytek__p

Też to wczoraj widziałam na Ale Kino! Naprawdę niezła komedia, nie z rodzaju tych ogłupiających... Co prawda nie lubię Goldie Hawn, ale w tym filmie gra całkiem całkiem... Najbardziej jednak podobał mi się jej sąsiad ;)))

ocenił(a) film na 8
voytek__p

Komedia naprawdę świetna, taka jaka lubię najbardziej. A Ale kino! rlz!

Sqrchybyk

Dałbym sobie uciąć mały palec u lewej nogi, że też to wtedy oglądałem na Ale Kino!, ale - nie wiedzieć, czemu - nie ma mojej oceny na Filmwebie. :/ Czyżby mi się przyśniło? :P

voytek__p

Również widziałem ten film na Ale Kino :) Przypomina mi nieco humor z polskiego serialu "lokatorzy", który jest na podstawie jeszcze innego serialu, chyba angielskiego. Zabawne dialogi, rosnąca farsa i dobrzy aktorzy to plusy tego filmu. Słodkie zakończenie bylo bardziej niż pewne, ale nie raziło mnie. Warto obejrzeć, moja ocena 8/10.

voytek__p

Lekka komedia, całkiem wporzo, ale nie nazwę jej świetną, nieco powyżej średniej. To wszystko

agur

Co za glupek tu grymasi?
Aa..To ja... Nie poznalm. ;)
Po powtorce jednak musze skorygowac in plus wczesniejsza opinie. Ta komedia ma wdziek!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones