PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490918}

Kung Fu Panda: Sekrety Potężnej Piątki

Kung Fu Panda: Secrets of the Furious Five
6,9 9 458
ocen
6,9 10 1 9458
Kung Fu Panda: Sekrety Potężnej Piątki
powrót do forum filmu Kung Fu Panda: Sekrety Potężnej Piątki

Te 20 kilka minut filmu opowiada o 5 wojowników, których historii w pełnym filmie niema, także warto obejrzeć:)
Przy okazji pada tam wiele świetnych mądrych słów z których można wyciągnąć wnioski i nawet nauczyć się czegoś:)

ocenił(a) film na 7
PadreTovaros

Pewnie nie zrobili tego z dubbingiem ?





gabol2008

Ja to oglądałam po angielsku ;D

za krótki <br/>

użytkownik usunięty
Makaronia

Owszem za krótki ,ale jak chcemy coś dłuższego to musimy poczekać niestety na ,,Kung Fu Panda 2" . A tymczasem trzeba się pocieszać takimi krótkometrażowymi filmikami jak ,,SPP" albo ,,Swięta , świeta i PO"

ocenił(a) film na 8

Mi się czasem wydaje że te krótkometrażówki są lepsze niż pierwowzory...może nie w tym przypadku, ale często. Sekrety Potężnej Piątki niewiele odstają od kinowej wersji, a na dodatek mogą czegoś dzieci nauczyć...:) No i uśmiech żmii jest bezcenny:)

ocenił(a) film na 10
gabol2008

Zmienili głos Żmiji ale Tygrysicy może ujść bo tu jest pokazana jako małe tygrysiątko

ocenił(a) film na 6
PadreTovaros

Zgadzam się z Tobą. O ile pełnometrażowa Panda nie do końca mi się podobała, to przynajmniej Sekrety Potężnej Piątki nie były gorsze. Całkiem niezłe uzupełnienie kinowej produkcji, ukazujące cnoty, które powinien posiadać wojownik... i nie tylko. 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones