PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=530871}

Ktokolwiek widział...

Do You Know Me
4,9 456
ocen
4,9 10 1 456
Ktokolwiek widział...
powrót do forum filmu Ktokolwiek widział...

w filmie, tej biednej dziewczynie przytrafiło się dosłownie wszystko. Zabrakło tutaj chyba tylko
romansu z miejscowym księdzem i niechcianej ciąży z bratem. Myślę, że gdyby tylko chcieć, można
by z tego filmu zrobić kawałek dobrego kina, a tak to mamy tutaj jedynie nieporadną życiowo
dziewczynę, która sama z uporem maniaka komplikuje sobie życie i przyciąga zupełnie
niepotrzebne chore przygody jak magnez.
Moja ocena to ĄŻ 4(tylko z sympatii dla Rachelle Lefevre)

ocenił(a) film na 3
glam_girl

Trudno się z Tobą nie zgodzić. Ten film "urzekł" mnie w podobnym stopniu co Ciebie. Zapowiadał się całkiem dobrze, ale był jakiś zwyczajnie dziwny. Tak jakby ktoś na siłę próbował go trochę zakręcić lecz zrobił to dosyć nieporadnie. Bardzo dobre stwierdzenie, odnośnie komplikacji sobie życia przez główną bohaterkę. A Twój komentarz o braku w tym filmie romansu i niechcianej ciąży zwalił mnie z nóg oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu i chcę powiedzieć, że sam bym tego lepiej nie ujął. Ja niestety nie znałem wcześniej Rachelle Lefevre dlatego nie zdążyłem jej polubić, stąd też moja ocena jest odrobinę niższa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones