PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742468}

Kto wiatr sieje

Seeds of Yesterday
5,5 2 076
ocen
5,5 10 1 2076
Kto wiatr sieje
powrót do forum filmu Kto wiatr sieje

tragedia

ocenił(a) film na 4

Uznałam, że nadrabianie filmowych zaległości to mój plan na jesień i oglądam więcej filmów niż seriali, ale niestety ten tytuł okazał się być całkowitą porażką i bardziej przypominał Modę na sukces niż dramat. Wiem, że jest to na podstawie książki, której nie miałam okazji przeczytać, ale czytałam inną serię tej autorki i jestem świadoma tego, że ona pisze dobre książki, więc zła ekranizacja nie jest spowodowana złym pierwowzorem. Zawsze mogę się mylić, ale takie mam założenie na ten temat. Wiem również, że film jest częścią jakiejś serii, ale nie mam ochoty na oglądanie reszty. Fabuła całkiem ciekawa, ale wykonanie jest okropne, gra aktorska to niestety bardzo niski poziom Zmierzchu i tanich thrillerów, a najgorszym błędem było zrobienie z tego pełnometrażowej Mody na sukces. Decyzje głównych bohaterów są bardzo idiotyczne i sprzeczne z tym, co mówili chwilę wcześniej. Głupota i niedopracowanie widać w większości scen i dialogów, a próba zabójstwa w kaplicy została zamieciona pod dywan.

Niestety ta ekranizacja to kompletny niewypał i półtorej godziny zmarnowanego czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones