PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875533}

Krzywe linie Boga

Los renglones torcidos de Dios
6,9 17 121
ocen
6,9 10 1 17121
6,0 6
ocen krytyków
Krzywe linie Boga
powrót do forum filmu Krzywe linie Boga

Pewnie to nie jest produkcja Netflixa tylko tytuł na licencji bo nie wierzę, że mogli zrobić sami coś na poziomie.

ocenił(a) film na 9
dawid_lk

No to jest duże zaskoczenie. Tu przyznaje racje.

ocenił(a) film na 8
dawid_lk

Popatrz na reżysera - można było się spodziewać dobrego filmu, a pod czyim szyldem to dla mnie drugorzędne :)

dawid_lk

co racja to racje ale Netflixowi się czasami udaje :D polecam zobaczyć Historię Małżeńską, świetny scenariusz, świetne obie role główne

ocenił(a) film na 6
dawid_lk

Polecam wszystkie filmy Oriola. Ten akurat chyba jest najsłabszy :(

dawid_lk

To film na podstawie książki, tylko w filmie nie dali jasnego zakończenia, jakie zamyka książkę, co zresztą spłyca i banalizuje opowieść.
Banalizuje, bo wtłacza na siłę w rzekomo "otwarte zakończenie" żeby banda Homininów mogła się tym podniecać w internetach snując coraz głupsze "rozkminy".

ocenił(a) film na 7
suszyMie

zakończenie jest jasne.Trzeba tylko uważniej oglądać

urdjackall

jakbyś przeczytał książkę (albo przynajmniej wiedział jakie ma zakończenie) wiedziałbyś o co mi chodziło i nie snuł jakichś swoich urojeń na temat mojego wpisu.

ocenił(a) film na 8
suszyMie

Dobra ale jak się kończy książka?

dawid_lk

Netflix to usługa przesyłania strumieniowego, dzięki której użytkownicy mogą korzystać z szerokiej oferty nagradzanych filmów, seriali, programów, anime oraz produkcji dokumentalnych za pośrednictwem tysięcy urządzeń połączonych z internetem.Producentem był Orange.

dawid_lk

specjalnie weszłam na Filmweb, żeby napisać dokładnie to samo :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones