PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541346}

Krzyżowy ogień

Assassination Games
6,6 10 155
ocen
6,6 10 1 10155
4,7 3
oceny krytyków
Krzyżowy ogień
powrót do forum filmu Krzyżowy ogień

- pierwsze co niestety rzuciło mi się w oczy to ten "ciemno-świecący" obraz, też to
mieliście,

- pierwszy raz zwróciłem uwagę na dwójkę aktorów której teraz na pewno będę się
przyglądał. Scott Adkins II jawi mi się tu jako godny następca Vana, wcześniej nie
widziałem żadnego goście który by mnie tak do tej roli przekonał jak on. Jest jeszcze
Marija Karan w filmie grająca prostytutkę/przyjaciółkę Vincenta/JCVD, piękna kobieta,

- fajnie było też "poznać" dzieciaki Jeana, Bianca Van Varenberg na FW Bree
i Kristopher Van Varenberg. Krzysiek nie jest wcale takim beztalenciem jak czytałem, w
roli cieniasa odnalazł się świetnie, Bianca, no cóż, zagrała bezbłędnie :),

- najbardziej dramatyczny i wzruszający film z JCWD jaki widziałem (wszystkiego 36), aż
na końcu się rozkleiłem normalnie,

- największa wpadka jaką w życiu w filmie zauważyłem jakimkolwiek, kiedy dwaj faceci
stoją naprzeciwko siebie w magazynie (38:08 ujęcie z góry) w lewym górnym rogu
ekranu jedzie se kamera :),

- w sumie jestem zadowolony, film konkretny, kilka mocnych scen i efektownych
kopniaków, ciekawie od startu do mety :)

ocenił(a) film na 7
mc_aural

- i te ładne seksowne dziewczyny, zupełnie golutkie ! Prawie ;).

ocenił(a) film na 6
mc_aural

Ten filtr faktycznie niekorzystny, co ciekawe mnóstwo filmów wyświetlanych na TV Puls tak wygląda, z czego to wynika, nie wiem. Sam film okej. Bidny, ale solidny. Jak na raczej niewielki budżet nader sprawnie zrealizowany. W oczy najbardziej rzuca się kontrast Van Damme - Adkins. Ten pierwszy to już doświadczony aktor, operuje subtelniejszymi środkami wyrazu, ten drugi niestety 'zagrywa', nierzadko się popisuje, i chyba po latach nie może dziwić, że nie zrobił kariery na miarę starszego kolegi (inna rzecz, że takie kino jest w odwrocie). Widać to również na tle innych aktorów, ról zagranych co najmniej poprawnie: oprawca żony Adkinsa bądź torturowana przez sąsiada młoda dziewczyna (Marija Karan) o nogach z wybiegu dla modelek. Poza tym Jean-Claude hoduje tu żółwia, gra w szachy, gra nawet na skrzypcach!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones