PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846165}
4,2 11 853
oceny
4,2 10 1 11853
3,7 7
ocen krytyków
Krime Story. Love Story
powrót do forum filmu Krime Story. Love Story

Dałem się nabrać.

ocenił(a) film na 2

Poczytałem wpisy na forum i zamiast na Nil poszedłem na Krime.
I to był błąd. Proceder przy tym gnocie to film Oskarowy.
2/10

Ashtin

Gniot! Gniot! Gniot. Zgadzam się. Ten film się kupy nie trzyma

ocenił(a) film na 1
aga_na5

Gniot! Gniot! I jeszcze raz Gniot!

ocenił(a) film na 1
aga_na5

Gniot! Gniot! I jeszcze raz Gniot!

aga_na5

Naprawdę!

ocenił(a) film na 7
Ashtin

A ja właśnie mam dylemat na co kupić bolety, czy na Krime czy na "Nil", który też ponoć jest bardzo słaby... Cięzko mi się zdecydować :D

ocenił(a) film na 4
p1et

Ten sobie lepiej odpuścić, to jakaś parodia była.

Ashtin

No niestey ja popełniłam ten sam błąd

ocenił(a) film na 8
Magdalena_Zielinska24

A mi się bardzo film podobał. Polecam kazdemu.

ocenił(a) film na 4
Magdalena_Zielinska24

Tak. Szkoda dobrych aktorow. Chyba trzeba wybrac sie na "Smierc na Nilu".

ocenił(a) film na 3
Ashtin

Potwierdzam, szkoda czasu. Debilne dialogi, dziury w scenariuszu i film zdecydowanie za dłuuuugi... Do tego niepotrzebna scena rozbierana z chudziną z Rodzinki.pl. Że się głupia zgodziła... I najdłuższ podróż z Warszawy do Władysławowa, warta Księgi Guinessa: wyjechali o 6:02, a dojechali po 21:00. Pytanie: trasa wiodła przez a)Rzeszów, b)Zakopane, c)Wrocław???

ocenił(a) film na 5
Ashtin

Masakra zrobiłem dokładnie to samo dziś...

ocenił(a) film na 3
Ashtin

Znaczy Proceder dalej jest leniwym filmem i jakby tam było widać zalążki tego badziewia, które tutaj rozkwitło w pełni. Źle napisany film i bardzo kiepsko nakręcony. Głupota pogania głupotę.

Ashtin

Olsztyn za to ładnie wyszedł w tym obrazie. Czterdziestoletnie nastolatki-parodia ;)

użytkownik usunięty
Milli1982

Też film oglądałem z obrzydzeniem. Stary cap i młoda laska.

Milli1982

olsztyn tak,fajne poscigi,gonią sie obwodnicą od strony Barczewa,potemsą niedaleko Bartągu,wbieegaja w las i wybiegaja na dajtkach na wylotówce do Ostródy,dodam tylko,e te trzy lokacje sa o kilometry od siebie hahahahahha,a najlepsza scena jak jadą bałtycką,dojeżdżaja do ronda przy grunwldzkiej i sa na wylotówce w stronę olsztyna hahhahahaha,ale spoko,duza czesc filmu krecona na mojej dzielni,wiec szacun

użytkownik usunięty
Ashtin

Jeszcze sztucznie ktoś chce powiedzieć , że świetna gra aktorska która coś tam uratowała. Śmiech na sali!

Ashtin

Warto zobaczyć film?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones