PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259532}

Krew za krew

Seraphim Falls
6,6 7 093
oceny
6,6 10 1 7093
7,0 3
oceny krytyków
Krew za krew
powrót do forum filmu Krew za krew

niektórzy dają noty poniżej 5 :( Dla mnie kawał ciekawego filmu , a koniec potrafił zaskoczyć :) 9/10 odemnie

użytkownik usunięty
tradycyjny

Zgadzam się z Tobą. Ciekawe, proste kino.

A czemu dali niskie noty?

Wg mnie dlatego, że nie jest to kino efektowne, nie ma jakiejś wielkiej tajemnicy którą poznajemy wraz z przebiegiem akcji, z powodu to której jeden gościu ściga drugiego. Ludzie raczej wolę efekty niż prostotę. Tymczasem film nie naciąga na śmieszne tajemnice i wielkie sprawy.

8/10.

Jeden ścigał drugiego by móc mu przebaczyć - drugi dał się w końcu złapać by móc go o to poprosić. Film naprawdę bardzo dobry, warty polecenia. Bez fajerwerków, ale.. ..fajerwerki w kinie są dla dzieci, albo mało ambitnego widza.

tradycyjny

widać nie rozumiecie, że tani mistycyzm i tania filozofia potrafią zniszczyć dobrze zapowiadający się obraz.

ocenił(a) film na 8
harkonen_mgla

Nie totalnie. Scenariusz mógł być mądrzejszy (choć i tak jest pomysłowy i sztampowy jednocześnie - nie wiem jak oni to zrobili), ale nie zabił tego filmu. Mamy świetne aktorstwo, zdjęcia, i element survivalu, przypomina się nawet "Zjawa". Czas spędzony przy nim nie uważam za stracony, pomimo rozczarowującego zakończenia.

Lucas207

Totalnie nie, ale w 94,77% zniszczyło. Wszystko zapowiadało się dobrze, apetyt rósł, aż... "tani mistycyzm i tania filozofia" doszły do głosu.

ocenił(a) film na 2
tradycyjny

Cóż film nie zaskakuje, ten film jest totalnie idiotyczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones