PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816104}

Kraina miodu

Honeyland
7,8 12 309
ocen
7,8 10 1 12309
7,7 38
ocen krytyków
Kraina miodu
powrót do forum filmu Kraina miodu

Miodzio

ocenił(a) film na 9

Skąpany w złotych barwach, ujęty w sposób wrażliwy i przenikliwy - taki jest ten film. Urzekł mnie, a wielkim fanem filmów dokumentalnych nie jestem. Mimo że rzecz dzieje się w jednej opustoszałej wiosce odciętej od wielkiego świata, to całość ogląda się z zaciekawieniem do samego końca.

Artystycznie na wysokim poziomie, bez zbędnych komentarzy, nasuwa wiele myśli, porusza problem samotności, relacji rodzinnych i sąsiedzkich (ale nie tylko!). Napawa współczuciem, ale też nadzieją. Polecam obejrzeć, bo jest po prostu piękny.

ocenił(a) film na 9
Zatarix

krajobrazy to to czego nie zapomniałem jeszcze długo po tym filmie. Świetne operowanie światłem, barwą

ocenił(a) film na 10
Zatarix

Nie pamiętam, kiedy ostatnio coś zachwyciło mnie równi mocno, jak ten film. Jak przez mgłę pamiętam jeszcze taką miłość i szacunek do otaczającego nas świata jaki prezentowała bohaterka. Ten świat niestety zanika...

ocenił(a) film na 10
marniek

Wspaniała postać głównej bohaterki. Przepiękne zdjęcia. Filmowa uczta.

ocenił(a) film na 10
Zatarix

Kraina miodu kojarzyła mi się z dostatkiem krainy miodem i mlekiem płynącej a tu takie zaskoczenie. Dokumentalne, odjazdowe cudeńko - 10/10!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones