PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503360}

Trader Games

Krach
5,6 631
ocen
5,6 10 1 631
Krach
powrót do forum filmu Krach

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 6

Nie rozumiem tak niskiej oceny filmu,widocznie większość osób oglądając go spodziewała się pościgów i wybuchów,ale to jest Dramat i do takiego gatunku filmu trzeba dorosnąć wiem co mówię bo w dzieciństwie mnie też Dramaty wgl nie interesowały,pozdrawiam : )

ocenił(a) film na 5
Kroko93

Jestem ciekawa skąd wiesz, czego inni spodziewali się po tym filmie? jesteś może jakimś jasnowidzem?? Ja dobrze wiedziałam, że film jest dramatem i na pewno nie spodziewałam się żadnych wybuchów i strzelaniny czy szybkich pościgów samochodami. Moja średnia ocena tego obrazu (dałam 5/10) wynika raczej z tego, że film owszem, był dobrze nakręcony, dobrze oddawał realia panujące w środowisku finansjery i aktorzy dobrze wywiązali się z powierzonych im ról, jednak średnio zaciekawił mnie od strony fabularnej - intryga nie była zbyt skomplikowana a końcówka bardzo przewidywalna. Poza tym może na moja ocenę ma również wpływ fakt, że generalnie nie pasjonuję się tematyką związaną z finansami, giełdą transakcjami itp. dlatego nie mogę powiedzieć, że ten film był dla mnie porywająco wciągający. Zaznaczam, że to moja subiektywna ocena i nikt nie musi jej podzielać. Każdy ma prawo do własnej oceny...

ocenił(a) film na 4
DamaMarcia

Spojler!
Świetnie to ujęłaś. Film warsztatowo bardzo sprawny, klimat środowiska finansowego właściwie uchwycony, aktorzy dobrzy, tylko... fabuła jakoś się nie klei, ani nie wywołuje spodziewanych emocji. Z jednym się nie zgodzę, z końcowym skokiem oderwanym od pługa nie wypisującym się w nurt tego swojego rodzaju paradokumentu. No i ten sentymentalny powrót laski - ileż razy można powielać?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones