PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=148491}

Koty

Cats
7,8 2 467
ocen
7,8 10 1 2467
Koty
powrót do forum filmu Koty

A szkoda, Polacy umieją śpiewać, jak już skopiują po kimś z zagranicy muzykę wychodzi to świetnie (jak ja kocham polskie Koty!), ale ni daj boże jak samo coś próbujemy zrobić (choć oczywiście są wyjątki i to wychodzi). Jak oglądam kawałki z ang. wersji to my mamy lepsze ciuchy, lepiej śpiewamy i ogólnie bardzoiej mi się to podoba, choć gdybym nie oglądała Kotów w Romie za pewne nie miałam bym zastrzeżeń do Broadwayu

lepiej śpiewamy ??? chyba żartujesz...

to nie jest wersja z broadwayu, tylko z west endu

ocenił(a) film na 10
Justyna_0288

Faktycznie polskie Koty to jeden z lepszych (jeśli nie najlepszy) polskich musicali (choć i tak za dużo do wyboru nie mamy, oj słabo rozwija się teatr muzyczny w Polsce... ) Do polskich Kotów mam jedno "ale" - kostiumy. Są straszne. Za mało kocie, niektóre bardziej przypominają ptaki (Wiktoria)

ocenił(a) film na 9
amerykanka_2

polskie Koty są naprawdę dobre. Podobają mi się drobne smaczki, którymi różnią się poszczególne spektakle. W jednym ktoś inaczej tańczy, w innym ktoś bardziej dokazuj, a w jeszcze innym ktoś nieznacznie i celowo zmieni tekst.
Fakt, kostiumy nie powalają, ale ogólnie robi naprawdę duże wrażenie.

ocenił(a) film na 10
ukasz_to

Kostiumy są świetne, podobnie charakteryzacja Sergiusza Osmańskiego. A raczej były świetne.

amerykanka_2

"choć i tak za dużo do wyboru nie mamy, oj słabo rozwija się teatr muzyczny w Polsce..."

Na jakiej podstawie to napisałaś?

ocenił(a) film na 10
sever

Boże drogi, to jest komentarz sprzed SZEŚCIU lat. ;) Od tego czasu trochę się polepszyło, coraz więcej nowych produkcji co sezon, kolejne teatry otwierają się na musicale.

ocenił(a) film na 8

Kostiumy i scenografia w polskiej wersji to porażka! Oni nawet nie przypominają kotów. Śpiewu nie oceniam, ale na podobnym poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones