PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827704}

Konsekwencje

Posledice
6,6 1 186
ocen
6,6 10 1 1186
Konsekwencje
powrót do forum filmu Konsekwencje
ocenił(a) film na 7
ewacasandra

Pewnie gdyby było z USA to by dali 10. Klasyka. :)

Jaworek777

U mię ma 9 i serduszko niestety ale w USA brakuje tak mięsistych dramatów, gdyż bardziej niż zachowanie chłopaka wstrząsnęło mnie zachowanie matki - Która chciała mieć spokój bo chłopak sprawiał problemy, nie interesowała się nim kompletnie uważała że ośrodek załatwi sprawę a w nich jest jeszcze gorzej, chłopak niestety brakowało miłości z jej strony i dlatego właśnie tak się zachowywał ale one tego nie dostrzegała, zwyczajne jedyne czego chciała to pozbyć się dzieciaka smutne to bardzo ):

ocenił(a) film na 8
buterfly

Ale tak z reguły jest. Matka która powinna Cię wspierać i kochać calym sercem - gdy tylko okazuje się że jesteś homo - nie chce Cię znać. Ja doskonale widziałam że taka będzie jej reakcja. Sam fakt jak go traktowała za jego występki. Film jest naprawdę mega. Choć zakończenie przygnębiające :(

hellokitty1

Fakt zakończenie dobitnie pokazuje jak takie historię mogą się zakończyć, czyli jeszcze większą agresją a to niestety jest zgubne dla tego młodego człowieka - Co do matki to fakt jej reakcji można było się niestety spodziewać, gdyż wcześniej zwyczajnie nie interesowała się z skąd się bierze u niego agresja, tylko stwierdziła że ośrodek załatwi sprawę a jestem zdania że żaden ośrodek nie zastąpi bliskości i akceptacji oraz też zrozumienia wśród rodziny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones