PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685509}

Komenda: Zabij

Kill Command
5,6 6 790
ocen
5,6 10 1 6790
Komenda: Zabij
powrót do forum filmu Komenda: Zabij

Bardzo dobry, 8/10

ocenił(a) film na 8

Jeśli ktoś szuka filmów w wykonaniu staro szkolnym to będzie bardzo zadowolony. Ja szukałam dlatego 8/10, polecam, dobre sf.

naomi_nomi

film słaby, tandetne efekty , słaba historia. Można obejrzeć ale dupy nie urywa

ocenił(a) film na 8
Marek84

napisałam dokładnie wyżej dla kogo jest adresowany, a dla kogo nie :)

ocenił(a) film na 7
Marek84

Faktycznie, seria "Niezgodna" jest o wiele lepsza.


to była ironia

ocenił(a) film na 7
naomi_nomi

w dobie badziewiastego s-f to naprawdę coś świeższego, dla mnie 7/10 głównie za to, bo czepiać by się można

ocenił(a) film na 7
naomi_nomi

popieram.

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 3
naomi_nomi

Co takiego w kill command było jak to określiłeś w starym stylu?

ocenił(a) film na 7
naomi_nomi

zaskakujaco dobra niskobudżetówka

ocenił(a) film na 7
naomi_nomi

Jak dla mnie super. Jak najbardziej w starym stylu. Czepiać się oczywiście można, prawie wszystkiego ; ) Jako zaletę dodałbym zdecydowanie ponadprzeciętne zdjęcia/pracę kamery jak na tak nisko budżetowy film.

ocenił(a) film na 5
ndjv

Czyżby to był debiut reżyserski,bo jak tak to podwyższę ocenę.

PLFallenAngel

Wszystko na to wskazuje.

ocenił(a) film na 5
Lalu

Więc nie rzucam słów na wiatr,daje 5 za debiut,obym nie żałował...

PLFallenAngel

Filmu jeszcze nie widziałam, ale po materiałach promocyjnych wydaje się być klimatyczny.

PLFallenAngel

Jesteś na filmwebie. Takie info łatwo jest sprawdzić :)

Tak, to jest debiut reżyserski.

naomi_nomi

Bardzo dobry film. Aktorstwo, mimika twarzy głównej bohaterki, roboty - niskobudżetówka - bardzo dobry efekt.

ocenił(a) film na 6
grazig

Dobre kino, klasa B w czystej postaci jak za dawnych lat na VHS. Świetnie się ogląda, wiadomo nie ideał ale jest dobrze. Mnie tylko drażni brak jakieś fajnej sex bomby jak to w klasie B to by się przyjemniej oglądało, oczywiście z melonami na wierzchu ;)

sokoleokoo2

Tak VHSy to były dobre czasy :). Co do melonów :D .... jestem kobietą. A faceci mimo, że nie pakerzy al'a Schwarzenegger dawali rade ;).

polecam Piranie 3D i 3DD tam jest dużo na wierzchu :)

grazig

Fakt, Piranie 3D przypominają stare dobre czasy VHS-ów i wypożyczalni. Świetny film w swojej klasie :)

naomi_nomi

Dokładnie. Film w stylu lat 90. Predator itp. Miło się oglądało, bez fajerwerków ale i nie nudno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones