PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685509}

Komenda: Zabij

Kill Command
5,6 6 790
ocen
5,6 10 1 6790
Komenda: Zabij
powrót do forum filmu Komenda: Zabij

Dałbym 7, ale słaba gra niektórych aktorów (sztuczna i bierna) oraz nieprzemyślana do końca fabuła mnie trochę zniechęciły. Są też luki w "narracji" i nielogiczności. Przykład: robot dowódca przy ruszaniu się sugestywnie, metalicznie dźwięczał siłownikami, by potem bezszelestnie podkradać się do żołnierzy. No a te niebieskie obwódki, podświetlenia u robotów to już straszna chała. Nie wyobrażam sobie prawdziwych maszyn bojowych świecących jak choinki i z daleka widocznych w nocy. Był kiedyś taki film o super okręcie "niewidzialnym dla radaru i niesłyszalnym", za to pięknie na różnokolorowo świecącym ozdobnymi i migającymi lampkami na burtach i nawet na wysokiej antenie.

ocenił(a) film na 7
Paraves

Też mnie ten nadmiar niebieskich ledów irytował. Ale twórcy pewnie uznali, że bez nich by było za mało "sajensfikszynowo"

MINTOR1994

Czasy gdy wszystko świeciło i popiskiwało w filmach Sci-Fi minęły bezpowrotnie. Kolorowe dodatki już tylko irytują - to fakt. Niestety kiepscy tfurcy bez tego nie potrafią zrobić filmidła!!

Paraves

Tylko ta laska mówiła, że to prototypy są, więc dlaczego nie mogłyby mieć takich diod w fazie testowej?
Transformersy też poruszają ustami jak mówią, tylko po co, skoro to też roboty?

Ciasteczna

Nie no, weź przestań. "Pod choinkę" kupiłem synkowi mojej przyjaciółki zabawkę, nazywała się właśnie transformers (świeci i gada). Zrobiłem to, bo on lubi świecidełka i przebieranki (zakłada mamy sukienki, staniki i buciki na obcasach - taka metamorfoza). Normalny facet to on nie będzie!

Paraves

Kompletnie gościu nie wiem co masz na myśli i co to ma wspólnego z moją wypowiedzią. Chyba już ćwiczysz do Sylwestra :)
Edit: już załapałam chyba z tą transformacją

Ciasteczna

Ano tak!

Ciasteczna

serio dla ciebie jest analogia między świecącymi robotami które mają się podkradać co jest nielogiczne a ruszaniem ust przez roboty w zupełnie innym filmie? logika kobiet... z tym ruszaniem ust to dopiero pytanie bez sensu. czemu w ogóle mają usta mówią dzięki metalowym strunom głosowym? przecież nie jedzą? po co im w ogóle twarz? gdzie są fotele po zmianie z samochodu? jest różnica między konwencją a niekonsekwencją czyż nie..

meanraax

I po co te seksistowskie wycieczki do "kobiecej logiki"? Lubisz obrażać kobiety? Widać masz problemy ze sobą, kompleksy czy inne zaburzenia, że musisz się dowartościować. A gdyby tak napisał facet, to napisałbyś "męska logika" i jechał po nim?

Ciasteczna

koniec tematu

Ciasteczna

logika kobiet cię obraża? lepiej żebym napisał brak logiki pani Ciastecznej? spoko jw. twoja odpowiedź tylko utwierdza mnie w przekonaniu że coś jest nie tak z twoim tokiem rozumowania. lepiej zignoruję ten wątek bo następnym twoim pomysłem będzie że cię prześladuje bo się w ogóle odezwałem i to dwa razy...

meanraax

Masz rację, lepiej nic już nie pisz, jeżeli potrafisz tylko ubliżać innym. Widzę, że jesteś z tych, co to piszą dużo 'mądrych' i długich słów, żeby ich wypowiedzi i oni sami wydawali się mądrzejsi. Lol

Ciasteczna

ty za to nie napisałaś nic mądrego tylko lamentujesz nie wiadomo nad czym. nie wiem w jakim otoczeniu się obracasz ale dwa normalne zdania to nie dużo długich mądrych słów. nie do końca wiesz co piszesz więc żegnam :)

ocenił(a) film na 6
Paraves

Tych nielogiczności scenariuszowych było więcej, ale jest ich więcej. Ogólnie dobre kino rozrywkowe. Nie najwyższych lotów, ale dobre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones