PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6813}

Kolonia karna

No Escape
6,6 2 818
ocen
6,6 10 1 2818
Kolonia karna
powrót do forum filmu Kolonia karna

Jestem zachwycona! Obsaka kipi od testosteronu-i jest na czym oko zawiesić(np.przystojny Liotta),do tego fabuła przemyślana i nienużąca! Polecam!

ocenił(a) film na 8
iza198444

IZA witaj! Jakie jeszcze lubisz tytuly filmow kipiace testosteronem?

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Zabrzmiało głupio, wiem,ale taki mam gust.
Jakie jeszcze? Może choćby "The Thing" ...

ocenił(a) film na 8
iza198444

Nie zabrzmialo glupio po prostu szczerze! Jestes zdrowa kobieta hetero i dobrze ze podobaja ci sie mescy faceci a nie cioty w rurkach z piskliwym glosikiem ktorzy coraz mniej przypominaja mezczyzn. Pisalem to w kontekscie facetow ktorych codziennie mijam w komunikacji miejskiej i na ulicy. Coraz wiecej zniewiescialych typkow z coraz nizszym testosteronem we krwi. Facet to ma byc facet a nie ze odzywa sie a ty nie wiesz sie czy sie smiac czy plakac gdy uslyszysz jego cieniutki glosik ;-)

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

O to to! Albo patrzysz z tyłu i się zastanawiasz jaka ma 'to' płeć.... Zgroza z tym jak teraz faceci wyglądają i się zachowują! Wczoraj byłam u fryzjera, gość na fotelu obok robił sobie balejaż i na koniec nawalił masę żelu na włosy... Facet powinien wyglądać jak facet, powinien budzić zaufanie i bezpieczeństwo kobiecie...

ocenił(a) film na 8
iza198444

Wiesz co zauwazylem? Ze coraz wiecej w podstawowkach liceach i na studiach takich wlasnie piz...dusiow z piskliwym glosem za ciasnych spodniach tragicznej fryzurce na zel imitujacej Johnnego Bravo.I robi sie tez inna moda na to ze pojawiaja sie kobiety ktore zaczynaja sie ubierac jak faceci do tego obcinaja wlosy na krotko. Coraz wiecej facetow zaczyna przypominac kobiety a kobiety facetow... Taka chora moda niestety przyszla z zachodu razem z moda na LGBT.

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Tak,też to zauważyłam... He,ale krótkie włosy niestety i ja mam

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Uwielbialam starsze kino z którego mogę polecić Ci jeszcze fajne , męskie kino takie jak : 'Stalowy Świt' , 'Szkole wyrzutków' , 'Klasa 1999'...

ocenił(a) film na 8
iza198444

Widzialem calkiem fajne filmy. Pewnie jak lubisz ociekajace kino testosteronem to pewnie PREDATOR1 jest w Twojej czolowce. Ten film to prawdziwe meskie kino gdzie nie tylko Arnold byl meski ale tez inni.

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Tak,ten też plus seria Obcy

ocenił(a) film na 8
iza198444

Fajny i ciekawy horror widzialem przed chwila. Wciaga klimatem na maksa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones