PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874355}
2,3 12 877
ocen
2,3 10 1 12877
1,4 10
ocen krytyków
Kolejne 365 dni
powrót do forum filmu Kolejne 365 dni

Nic nowszego niż druga część. Na zmianę seks i alkohol. Laura to zwykła szm*ta. Żal mi bardzo Massimo, bo niczym nie zasłużył sobie na to jakie podejście ma do niego żona. Domenico praktycznie nie ma. Rola Nacho jest tak głupia i nudna, że oczy palą jak się to ogląda. Jedyna pozytywną rola w tym filmie to Olo. Przynajmniej się posmialam. Jeszcze nie widziałam małżeństwa, które zamiast mierzyć się z problemami i rozmawiać ze sobą, to żona ucieka od męża, ma go w dupie i jedyne co ją interesuje to kochanek. Przez całą trylogię nawet jednej sceny nie było takiej, żeby oni usiedli, porozmawiali, przytulili się, czy zwyczajnie pocałowali. Wszystko co ten film ma do zaoferowania to seks, orgie, trójkąty i alkohol. Jednym słowem tragedia. Daje 3 tylko za Olo.

daria34

Najlepsze że cała drama w poprzednim filmie była, że on ja zdradził, a teraz ona go naprawdę zdradziła i spoko luz. Typiara nawet nie ma wyrzutów sumienia xd

ocenił(a) film na 3
kasinka789

Dokładnie tak, dlatego jego jest mi najbardziej żal z całego tego filmu. Nie zrobił nic złego, a ona teraz uważa, że to on jest winny rozpadu małżeństwa. Ona jest okropna. Marzy i śni o nacho jak ma męża, to po cholerę ślub brała jak jest nadal taka napalona na każdego faceta??... Żenada. Mam nadzieję, że ludzie na świecie nie porównają wszystkich polskich kobiet do Laury, bo byłaby tragedia. Głupia, pusta pijaczka.

daria34

Nie musisz się o to martwić. Tej szmiry i tak nikt nie ogląda więc szanse małe

M_G_fw

Oglądają. Cały zagraniczny TikTok jest tym zawalony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones