PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874355}
2,3 12 877
ocen
2,3 10 1 12877
1,4 10
ocen krytyków
Kolejne 365 dni
powrót do forum filmu Kolejne 365 dni

Każdy kto to obejrzy ten syf przyczynia się do dalszej degrengolady polskiego kina. Nasza kinematografia brodzi w g.... od dawna ale widać tfurcy pokroju Lipińskiej zaczęli kopać groby. Kiedyś mieliśmy filmy ikoniczne, teraz nie ma sensu już takich robić. Po co zatrudniać porządnych reżyserów, aktorów i scenarzystów, skoro można zrobić paździeż po kosztach, bo i tak głupi ludzie obejrzą. Niech takie badziewia zdychają śmiercią naturalną.

M_G_fw

Weź się tak nie unoś i wyjmij kij z tyłka. Każdy ogląda to, na co ma ochotę a Tobie nic do tego.

Zuzol_4

Każdy jak chce to może i odchody zajadać. To jednak nie robi społecznej krzywdy nikomu. Wspieranie natomiast takich filmów, już tak. Jak napisałem, ten badziew jest świadectwem dalszego niszczenia polskiej kinematografii. No chyba, że ty uważasz to coś za film i to film na jakiś poziomie. Wówczas mogę tylko załamać ręce.

M_G_fw

Nie twierdzę, że jest to kino wybitne ale takich, polskich, słabych filmów jak ten jest bardzo dużo. I co w związku z tym? Jednym się takie filmy podobają, innym nie. Ile ludzi, tyle opinii. Każdy ma inny gust. Nie chcesz to nie oglądaj i tyle w temacie.

Zuzol_4

To że oglądają świadczy o kompletnym braku jakichkolwiek wymagań. Inaczej mówiąc: o zjeb... umysłowym. Można się spierać i poziom jakiegoś średniego filmu, albo niekonwencjonalnego. To coś nawet filmem nie jest.

ocenił(a) film na 2
M_G_fw

Takim tokiem myślenia każdy kto ogląda ost. Gów.. Marvela czy serie typu FF lub „hity” Netflixa za 200 milionów niszczy światowa kinematografie - takie sam poziom spier… kinematografii i papki dla mózgu. Jestem ciekawy czy takie samy posty, tam wypisujesz ? To samo można powiedzieć o muzyce Disco Polo lub żarciu w MC.D czy KFC.

MegaMaro

Marvele to papka, ale przynajmniej jakoś zrealizowana. To coś to marny teledysk

M_G_fw

Ojoj jednak film obejrzałeś skoro twierdzisz, że to teledysk więc tym samym sam nabiles im wyświetlenia. Hipokryta.

Zuzol_4

Obejrzałem recenzje tego czegoś plus przeczytałem komentarze. Ojoj, chyba jednak masz problemy z myśleniem.

ocenił(a) film na 2
M_G_fw

Jest podaż na takie filmy, tak samo na facetów w rajtuzach czy muzykę disco polo i dla tego są produkowane. Mnie to śmieszą komentarze ludzi, co niby uważają takie filmy za największe zło, a podniecają się tym kto kogo zdradził czy jak kobiety się w nim bzykają. Od siebie dodam że po ost. Thorze, czy po Grey Man, czułem większe zażenowanie i obrazę dla inteligencji niż po tym „Arcydziele” wszystkie są na 2-3/10. Tylko tamte aspirowały na coś więcej, a to puszczasz w tle i robisz np. obiad i leci jak teledysk 2 godz. z Y.T.

M_G_fw

Dziwię się, że tracisz czas na czytanie o tym, jak to piszesz-g.wnie, które niby cię nie interesuje ale chyba jednak interesuje. Chyba musisz bardzo się w takim razie nudzić

M_G_fw

Polska kinematografia OD LAT JEST W ŚWIETNEJ FORMIE, wypuszcza rocznie masę dobrych i świetnych filmów, zgarnia nagrody, Oskary, nominacje do Oskarów . Wychodzą też słabe filmy jak w jakimkolwiek kraju na świecie. Więc idź może pisać to polaczkowe narzekanie wbrew faktom gdzie indziej i sprawdź sobie czym jest EFEKT POTWIERDZANIA.

ocenił(a) film na 1
M_G_fw

100% racji

ocenił(a) film na 3
M_G_fw

Rozumiem że wypowiadasz się na temat tego filmu na zasadzie nie oglądałem, ale się wypowiem. Poprzez recenzje powielasz czyjś punkt widzenia, zamiast mieć własny. Co innego jak się obejrzy film i wypowie się swoje zdanie, a coś innego jak się tylko opowiada czyjeś zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones