PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10556}

Kolacja z arszenikiem

The Last Supper
7,0 3 493
oceny
7,0 10 1 3493
Kolacja z arszenikiem
powrót do forum filmu Kolacja z arszenikiem

Oglądałem ten film dzisiaj na kanale kuchnia.tv i śmieszyło mnie to jak przetłumaczyli film. Wszystkim postaciom nadano polskie imiona i dosyć śmiesznie to brzmiało. Pani szeryf ciągle szukała Joasi(zamiast Jenny):-) Imiona bohaterów to Paulina, Judyta, Paweł, Łukasz, Zachariasz:D Rzadko stosowany zabieg w polskich tłumaczeniach i dlatego może wywoływał u mnie uśmiech na twarzy hehe Wyobraziłem sobie jakby tą samą metodą przetłumaczono Gwiezdne Wojny i mielibyśmy wtedy zamiast Luke'a Skywalker Łukasza Skywalker:-)

ocenił(a) film na 9
Rafalek89

Raczej Łukasz Po-Niebie-Chodzący. xD

ocenił(a) film na 9
Rafalek89

To doskonałe, znane mi z pierwotnej emisji filmu na C+ tłumaczenie nawiązujące imionami postaci do Pisma Świętego. Bardzo lubię ten film, jest inteligentny, przewrotny w rolach głównych i epizodach pojawia się w nim plejada znakomitych aktorów. Zakończenie zawsze wprowadza mnie w dobry nastrój - ostatni argument Rona Perlmana na temat toastu jest po prostu genialny. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones