PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10556}

Kolacja z arszenikiem

The Last Supper
7,0 3 492
oceny
7,0 10 1 3492
Kolacja z arszenikiem
powrót do forum filmu Kolacja z arszenikiem

JEDYNE CO MNIE ŚMIESZYŁO W TYM FILMIE TO GŁUPIE POGLĄDY TYCH MŁODYCH LUDZI .USPRAWIEDLIWIALI SWOJE CZYNY BEZSENSOWNYMI WYTŁUMACZENIAMI I UWAŻALI ,ŻE DZIĘKI ICH POMOCY ŚWIAT BĘDZIE LEPSZY ...ZACHOWANIA TYPOWE DLA 10 LATKA A NIE DOROSŁYCH LUDZI .

ocenił(a) film na 9
Mackenzie

o mój boże boże, widze, ze jednak nie do końca zrozumiałas o co chodzi z tym lepszym swiatem;p

ocenił(a) film na 10
Mackenzie

To nie takie proste. Bohaterowie tego filmu postanowili tępić absolutnie wszystkie przejawy konserwatywnego ekstremizmu (nawet poprzez fizyczną eliminację...) i w ten oto sposób sami stali się ekstremistami. Ten film tylko z pozoru chwali poglądy lewicowe, a gani prawicowe. W rzeczywistości stanowi krytykę wszelkich ekstremizmów i ukazuje ich powstawanie.

ocenił(a) film na 7
Mackenzie

nigdy nie mialas ochoty takiej kolacyjki urzadzic ja z biegiem lat coraz czesciej sie nad tym zastanawiam :D nie jest to kwestia doroslosci tym bardziej nie jest to kwestia mijajacych wiosen - po prostu czysta eliminacja ludzi ktorzy Cie wku?$%&*

ocenił(a) film na 9
Mackenzie

Mackenzie, oświeć mnie proszę. W jakim celu w takim układzie sięgasz po gatunek czarnej komedii? Widomym jest z góry, że taki temat będzie wiał groteską, bo musi po prostu. Widać nie dociera on do Ciebie w ogóle, ale nie winię...Perły przed wieprze.
"Zachowanie typowe dla 10 latka a nie dorosłych ludzi." No nie mogę się nie zgodzić, z tym że w innym kontekście. Ja siebie ani innych za idiotów nie uważam.

Patrix666 nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Ująłeś to wystarczająco klarownie, wydaje mi się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones